Maksimum 3.500 TL monitör önerisi

Ayberk Bozkurt

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar "ViewSonic VX2458-P-mhd 144Hz 1ms HDMI DP TN FHD FreeSync Gaming monitör" bu monitörü kullanıyordum. Belki yaşayan vardır aniden ayağa kalkınca gözün kararması olayı vize haftası yorgunluktan bu olayı yaşadım. Resmen bayıldım ve düşerken monitöre tutunmaya çalıştım sanırım paneli kırdım ve sizden yeni monitör önerilerine ihtiyacım var. Genelde büyük çoğunlukla CS, Valorant, ow, Warzone(orta, vasat kalitede) gibi FPS oyunları oynuyorum. Çok nadir de hikayeli oyunlar oynuyorum. Bir de üniversite için kullanıyorum. Maksimum 3500 lira olursa sevinirim. Gidip de 3700 liraya öneripte 3500 çıkaran 200 daha çıkarır demeyin çıkmıyor🙂. TUF Gaming'in bir monitörü var 165 ms IPS panel onu önerdiler onun dışındaki önerileri bekliyorum. Uzun tuttum biraz kusura bakmayın.

İnşallah artar ama artacak gibi durmuyor teşekkürler öneri için.

Casper hep korkutuyor beni sıkıntı çıkarır mı?
Çıkarır.

Arkadaşlar "ViewSonic VX2458-P-mhd 144Hz 1ms HDMI DP TN FHD FreeSync Gaming monitör" bu monitörü kullanıyordum. Belki yaşayan vardır aniden ayağa kalkınca gözün kararması olayı vize haftası yorgunluktan bu olayı yaşadım. Resmen bayıldım ve düşerken monitöre tutunmaya çalıştım sanırım paneli kırdım ve sizden yeni monitör önerilerine ihtiyacım var. Genelde büyük çoğunlukla CS, Valorant, ow, Warzone(orta, vasat kalitede) gibi FPS oyunları oynuyorum. Çok nadir de hikayeli oyunlar oynuyorum. Bir de üniversite için kullanıyorum. Maksimum 3500 lira olursa sevinirim. Gidip de 3700 liraya öneripte 3500 çıkaran 200 daha çıkarır demeyin çıkmıyor🙂. TUF Gaming'in bir monitörü var 165 ms IPS panel onu önerdiler onun dışındaki önerileri bekliyorum. Uzun tuttum biraz kusura bakmayın.

Teşekkür ederim biliyorum siz önermiştiniz eğer okursanız onu önerdiler onun dışında var mı diye belirttim.

Çıkarır.

Tamamdır buna da bakacağım.

G2422HS için bütçe arttıramazsınız bunlar mantıklı:

Sonuncu VA panel.

G2422HS için bütçe arttıramazsınız bunlar mantıklı:

Sonuncu VA panel.

Sağ ol bunlara da bakacağım.

@paldroy @wennzy @SonicWave @neqetria son olarak hepinize bir sorum var. Oynadığım oyunları yazdım yukarı VA panel uygun olur mu? Bir de VA panel hakkında düşünceleriniz neler yani gereksiz fazla mı kötüleniyor yoksa gerçekten kötü mü?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı