Maksimum 3.500 TL'ye direksiyon seti önerisi

TRUEALPHAtr

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar maksimum 3500TL bütçem var bu fiyata 0 kaliteli bulmak neredeyse imkansız 2.el önerebileceğiniz cihazlar varsa yazabilir misiniz ama gidip de Snopy gibi 500TL'lik şeyleri yazmayın, teşekkür ederim.

2. el Logitech DFGT bulabilirseniz alın. Onun dışında bu bütçe ile başka bir direksiyon almayın. yaşadığınız ili yazarsanız sarı sitede araştırma yapabilirim
Arkadaşlar maksimum 3500TL bütçem var bu fiyata 0 kaliteli bulmak neredeyse imkansız 2.el önerebileceğiniz cihazlar varsa yazabilir misiniz ama gidip de Snopy gibi 500TL'lik şeyleri yazmayın, teşekkür ederim.

3200 lira
3450 lira
3500 lira
Satıcıların güvenilirliği konusunda bir fikrim yok ama tavsiyem 3500 lira olanı almanızdır. Kutusu ve drive cd'si durduğu için temiz kullanıldığına dair daha çok güven veriyor.

3200 lira
3450 lira
3500 lira
Satıcıların güvenilirliği konusunda bir fikrim yok ama tavsiyem 3500 lira olanı almanızdır. Kutusu ve Drive CD'si durduğu için temiz kullanıldığına dair daha çok güven veriyor.

Drive CD olmayan cihazları alırsam kurmak için ekstradan CD'ye ihtiyacım mı olur yoksa webten indirilebiliyor mu cünkü benim PC'mde CD-ROM bulunmamakta (bu arada yardımınız için teşekkür ederim)

Drive CD olmayan cihazları alırsam kurmak için ekstradan CD'ye ihtiyacım mı olur yoksa webten indirilebiliyor mu cünkü benim PC'mde CD-ROM bulunmamakta (bu arada yardımınız için teşekkür ederim)

CD'ye ihtiyacınız yok, direksiyon 2007 çıkışlı olduğu için kutunun içerisinde Driver'ıda veriliyordu. Logitech'in kendi sitesinden indirebilirsiniz.

Size de çok teşekkür ederim.

CD'ye ihtiyacınız yok, direksiyon 2007 çıkışlı olduğu için kutunun içerisinde driver'ıda veriliyordu. Logitech'in kendi sitesinden indirebilirsiniz.

3450TL olan bana konum olarak yakın olduğu için onu tercih etmeyi düşünüyorum yarıdımınız için sağ olun iyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı