Maksimum 300 TL kadar oyuncu klavyesi önerisi

James donkey 610
Motospeed ck104 var istersen banggooddan 280 tlye sipariş verebilirsin kırmızı switchli.
Ya biz ne öneriyoruz adamlar ne öneriyor hey Alllah'ım :)
Görmemiş gibi yapıyorum mesajları.

Tepkime süresi diyorsun, emin ol o aradaki milisaniyelik farkları hissetmeyeceksin aldıktan sonra.
Bahsettiğin CM ürünleri eski ve tuşlarının soyulduğu söyleniyor. Ben daha yeni olan M400 taraftarıyım hâlen.

Tepkime süresi diyorsun, emin ol o aradaki milisaniyelik farkları hissetmeyeceksin aldıktan sonra.
Bahsettiğin CM ürünleri eski ve tuşlarının soyulduğu söyleniyor. Ben daha yeni olan M400 taraftarıyım hâlen.
Dostum motospeed ck104'ün tam olarak nesini beğenmedin anlamadım ? İnternette yüzlerce insan tavsiye ederken ilk defa senden böyle aşağılayıcı bir yorum gördüm ?

Hocam m400den almakta şüphe duymamın tek sebebi ugulaması.
Uygulama sistemde her halükarda sıkıntı çıkartıyor.
Uygulama kullanmalık bir durum yoksa direkt olarak sipariş vericem.
Önceki sayfalarda da yazdım öyle bir durum var mı diye cevaplayan olmadı.

Hocam m400den almakta şüphe duymamın tek sebebi ugulaması.
Uygulama sistemde her halükarda sıkıntı çıkartıyor.
Uygulama kullanmalık bir durum yoksa direkt olarak sipariş vericem.
Önceki sayfalarda da yazdım öyle bir durum var mı diye cevaplayan olmadı.
Uygulama dediğin yazılım mı? Tak çalıştır formunda çalışan bir ürün fakat yazılımı da bulunuyor.

SS engine de herhangi bir ayarlama yapmaya gerek varmı anlamında söyledim hocam.
Şimdi hatırladığım kadarıyla siz SS Engine programı ile Arctis 3 kullanıyordunuz. Bu oyunlarda Mouse'un takılması gibi bir problem yaratıyordu. SS Engine programı aslında sorun çıkartmıyor. SS Engine programı ile Arctis 3'ü tanıtırken SS Audio driver'ını kuruyorsunuz, o driver oyunlarda probleme neden oluyor.

Sizin sorununuzun çözümü basit. Yapmanız gereken Arctis 3'ü SS Engine programına tanıtmamak. Klavye'yi SS Engine programı ile tanıtıp güncelledikten sonra sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Arctis 3 Windows 10 ve Xbox One'da yerel çevre sesini desteklediğinden SS Engine programına tanımlamanız gerekmez. Görev çubuğunuzdaki "ses" sistem simgesine sağ tıklayın, "Uzamsal ses" i seçin ve "Kulaklıklar için Windows Sonic" i tıklayın. Bu şekilde de Arctis 3 ile 7.1 sanal ses alabilirsiniz.

Ben Arctis 3 ve Steelseries Apex M400 kullanıyorum, klavyemi SS Engine programı ile özelleştiriyorum ve hiçbir sorun yaşamadım. Şüphe duymadan M400 siparişi verebilirsiniz.

Son düzenleme:
Şuan deneyeceğim.
Fakat arctis tanıtılmış durumda bir kere onu nasıl halledicem.
@Brandt hocam mail hesabınızı verirmisiniz ya da size ulaşabileceğim yer birkaç soru soracağım da kulaklıkla alakalı bu konuyu dağıtmayalım.

Şuan deneyeceğim.
Fakat arctis tanıtılmış durumda bir kere onu nasıl halledicem.
SS Engine programından oturumunuzu kapatın. Steelseries Apex M400 zaten USB ile bağlandığı için SS Engine programı ile SYNC etmenize gerek kalmıyor. Bu şekilde oturum açmadan SS Engine programını kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı