Maksimum 3000 TL kasa+monitör tavsiyesi

Alppin

Hectopat
Yer
Batman/Begins
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhaba arkadaşlar. Bir dostuma oyun pc toplayacağız. Elimizde hiçbir bileşen yok. Bakiyemiz 3000 TL. Ben 2010 yılından öteye gidemediğim için siz tecrübeli dostlarımdan fikir konusunda yardım bekliyorum. İntel ya da amd sistemden ikisi de olabilir. Teşekkür ederim.

İlgilendiğin için teşekkür ederim. Adam aile babası çoluk çocuk derken daha fazla vermeye gönlü razi değil :) ben de söyledim yoksa ama bakalım halledeceğiz inşallah

Ekran kartini sonra alirsin kasa secimini ona gore yap ve ek 8 gb remide sonradan alabilirsin. Anakartta dahili grafik karti var.
Al sana yer ucagi

Son düzenleme:
Ekran kartini sonra alirsin kasa secimini ona gore yap ve ek 8 gb remide sonradan alabilirsin. Anakartta dahili grafik karti var.
Al sana yer ucagi
Ekran kartı :D?

Dostum onu bende biliyom yukarida belirttim ekran karti olursa butceyi asiyor. Guclu ek guc ekran kartina guclu kasa ek guc giris olmayan karta ucuz kasa rx560 gibi o secimi kendisine biraktim
O anakartın dahili grafik birimi yok.
Olmasi lazim bi daha bakam dur
O anakartın dahili grafik birimi yok.
Sitesine girdim sanirsam dsub uzerinden yok hdmi uzerinden var sanirim sitesinde oyle yaziyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı