Maksimum 3000 TL mağazadan telefon tavsiyesi

kalimaki

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bana kalsa internet üzerinden alırım kesinlikle. Ancak teyzemler için desteğinizi rica edeceğim.

2000- 3000 maksimum bütçeleri. Teknosa ve Vatan bilgisayarda sanırım taksit veya banka kredisi seçeneği mi ne varmış. Bu şekilde alacaklar. Sizden ricam bu mağazalar olacak şekilde destek olur musunuz lütfen bana?

Arkadaşlar bana kalsa internet üzerinden alırım kesinlikle. Ancak teyzemler için desteğinizi rica edeceğim.

2000- 3000 maksimum bütçeleri. Teknosa ve Vatan bilgisayarda sanırım taksit veya banka kredisi seçeneği mi ne varmış. Bu şekilde alacaklar. Sizden ricam bu mağazalar olacak şekilde destek olur musunuz lütfen bana?
Hocam mağazalar için gidip görmeniz lazım internette 3000TL olan mağazada 3200TL olabilir.Biz de mağazaya gitmeden size tam bilgi veremeyiz.Ama o fiyat civarı öneri isterseniz @Shenzhenn hocamın önerdiği Realme 7 olabilir.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bu cihazı önereceğim. Sizin tavsiyeniz üzerine araştırma yaptım ve aklıma da yattı. Peki değerli vaktinizi çalmak istemem ama bu fiyat bandında neden Samsung alınmaz öğrenebilir miyim? Bunu sorma nedenim durumu açıklamayla birlikte desteklemek teyzemlere karşı.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bu cihazı önereceğim. Sizin tavsiyeniz üzerine araştırma yaptım ve aklıma da yattı. Peki değerli vaktinizi çalmak istemem ama bu fiyat bandında neden Samsung alınmaz öğrenebilir miyim? Bunu sorma nedenim durumu açıklamayla birlikte desteklemek teyzemlere karşı.

Neden alınmasın hocam M31 s alınabilir kullanıma bağlı.

Hocam alınmaz demedik ki. M31s dikkatli kullanımda 3 yıl gidiyorsa Realme 7 4 yıl gider. Çünkü Realme 7 hem daha yeni bir cihaz hem işlemci olarak önde ama çok sıkıntı değilse M31s de iyi seçim olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın yanlış cümle kurdum. Tabi ki alınır. Fiyat ve segmente göre. M31 forumda çok öneriliyor asla kötülemedim. Sormak istediğim sorunun cevabı bir üst yanıtta arkadaş vermiş. Yani o fiyat bandında ki muadilleriyle kıyası sormuştum.

Aceleniz yoksa Realme 8 bekleyebilirsiniz ama fiyatı ne olur bilinmez.
Hocam belirttiğim bütçeyi aşıyor bu telefon. Maksimum 3000 olacak şekilde revize edelim lütfen.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın, yanlış cümle kurdum. Tabii ki alınır. Fiyat ve segmente göre M31 forumda çok öneriliyor, asla kötülemedim. Sormak istediğim sorunun cevabı bir üst yanıtta arkadaş vermiş. Yani o fiyat bandında ki muadilleriyle kıyası sormuştum.

Hocam belirttiğim bütçeyi aşıyor bu telefon. Maksimum 3000 olacak şekilde revize edelim lütfen.
Attığım zaman 3.100 TL gibi bir etikete sahipti diye hatırlıyorum, bir günde pahalanmış.

Vatan üzerinde 3.150 TL olarak gözüküyor, 150 TL daha bütçe çıkıp Realme 7 alın derim, 150 TL'nin hakkını fazlasıyla verecektir.

Bu fiyat bandında olan Samsung cihazların fiyatlarını haketmediklerini düşünüyorum, işlemci olarak rakiplerinden geride kalıyorlar.

Geri
Yukarı