Maksimum 3000 TL telefon tavsiyesi

• Konuyu başlatan 70409
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 2B
S ve Note serisi amiral gemisi modeller doğal olarak diğer serilerden kat kat iyi olmak zorunda. Eskiye nazaran Samsung orta ve orta üst segmentte artık daha iyi cihazlar üretiyor. Çinliler piyasayı alt üst ettiler, her türlü Çinliler fiyat performans olarak Samsung'tan daha ucuz cihaz çıkarıyorlar, bu böyle de devam edecek. 2000 TL ve üstü Samsung'un diğer seri modelleri fena özelliklerle gelmiyor bunu bilmek lazım.

En iyisi senin için Note 9 serisini beklemek olacaktır. Bekle onlar çıksın sonra konu açarsın, şu anlık konu açmanın sana faydası olmayacak maalesef.

Hocam konuyu şey için açıyordum, illa Xiaomi marka olmak zorunda değil, başka markaların da Türkiye garantili, aradağım fiyata telefonları varsa, onları da alabilirim diye düşündüm. Öneren olursa diye, bu fiyata şu telefonu da alabilirsin gibi.

Bu fiyat aralığında zaten Xiaomi 9T ve Note 8 PRO modelleri uzun süre önerdik, sonradan A51 ve Realme XT modelleri geldi. Note 9 serisi Note 8 serisi ve 9T modelinin önünde olacaktır, bu yüzden bekle diyorum. Ayrıca K30 diğer adıyla 10T modeli de gelecek.

Bu fiyat aralığında zaten Xiaomi 9T ve Note 8 PRO modelleri uzun süre önerdik, sonradan A51 ve Realme XT modelleri geldi. Note 9 serisi Note 8 serisi ve 9T modelinin önünde olacaktır, bu yüzden bekle diyorum. Ayrıca K30 diğer adıyla 10T modeli de gelecek.
Hocam peki tahminen Türkiye' de ne zaman satışa sunulur. Eylül ayını bulmaz değil mi? Hazirana kadar satışa çıkarsa beklerim.

Eylül'de gelecekse hiç gelmesin zaten. Benim tahminim nisan-Mayıs arasında gelir.

Teşekkür ederim hocam ilgin için, uzun süredir ilgileniyorsun. Hocam ben telefonda pek oyun oynamıyorum. Daha çok telefonda sosyal medyada dolaşıyorum, bir de telefondan kitap okuyorum. Şu an kullandığım telefonun ekranı kitap okumak için küçük geliyor. Tablet mi alsam diye düşündüm, 1400-1500 TL arasına Samsung model tablet, sonra dedim ki tabletin ekranı büyük ama çok kullanışlı, telefon gibi işlevsel olmuyor. Zaten telefonum eskidi, o yüzden telefonumu değiştireyim diye düşündüm.

Tablet mi alsam diye düşündüm, 1400-1500 TL arasına Samsung model tablet, sonra dedim ki tabletin ekranı büyük ama çok kullanışlı, telefon gibi işlevsel olmuyor. Zaten telefonum eskidi, o yüzden telefonumu değiştireyim diye düşündüm.
Rica ederim, önemli değil. Tablet almak doğru değil, özellik olarak telefonlar kadar güzel değiller maalesef, büyük ekran dışında pek bir espirileri yok. Bu yüzden tablet almanı önermiyorum. Telefon almak en mantıklısı senin için.

Rica ederim, önemli değil. Tablet almak doğru değil, özellik olarak telefonlar kadar güzel değiller maalesef, büyük ekran dışında pek bir espirileri yok. Bu yüzden tablet almanı önermiyorum. Telefon almak en mantıklısı senin için.
@BERWAR Hocam bu arada şey dicem, abim yeni telefon aldı, Samsung S10 Plus. Kullandığı telefon Asus Zenfone 5 ZE620KL modeliydi.
1584345835369.jpg

Abim diyor ki, Asus Zenfone 5 telefonu sana vereyim kullan. Hocam bu telefonu alsam beni ne kadar idare eder ? 2- 3 sene idare eder mi? Pek oyun oynamıyorum, sosyal medya da dolaşıyorum, telefondan kitap okuyorum, bide Youtube' dan video izliyorum. Hani telefon güncelleme almıyor ya, sıkıntı olur mu acaba?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı