Maksimum 380.000 TL araç önerisi

cirilla1

Hectopat
Yer
İstanbul
Model yılı olarak 2005 ve üstü, manuel, dizel/benzin, hatchback, çekişi iyi olan, Km'si maksimum 160.000, değişeni olmayan birkaç parça boyalı bir araç bakıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Benim aklımda da Clio 3 ve 2014 kasa I20 var. Bu iki araç hakkında olumlu/olumsuz bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Benim gibi yaşa değil konfor ve güvenliğe bakıyorsan Opel Vectra tercih edebilirsin, o paralara 1.9 Turbo Dizelini verirler. Motor olarak ikonik bir model aynı motoru VW - Fiat'ta aynı senelerde kullanmıştı. Problemsizdir. Türkiye'de Vectra C kullanıyorum çok memnunum.

Model yılı olarak 2005 ve üstü, manuel, dizel/benzin, hatchback, çekişi iyi olan, Km'si maksimum 160.000, değişeni olmayan birkaç parça boyalı bir araç bakıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Benim aklımda da Clio 3 ve 2014 kasa I20 var. Bu iki araç hakkında olumlu/olumsuz bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Bütçenize uygun ayarda Ford Focus 2005 veya üzeri bakabilirsiniz sağlam araçlardır. Sedan, hatchback hoşunuza ne giderse oda size kalmış.

Ne kadar yeni alabiliyorsanız alın. Sonrasında size küçük ama canınızı sıkacak masraflarla uğraşmayın. Arabanın dolusuna boşunada kesinlikle bakmayın. Şuan ne alsanız 1 sene sonra +100bin üstüne koyuyor.

Geri
Yukarı