Maksimum 400 TL Mekanik Klavye Önerisi

Marwitz

Kilopat
Daha fazla  
Blue Switch olursa sevinirim dostlar. RGB tercihim. Sesli olması benim için önemli. Önerilerinizi bekliyorum.

REDRAGON Indrah K555 nasıldır? 410TL. Markayı ilk defa duyuyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
trust markasına bir antipatim var. hiç sağlam gelmiyor. ne kadar zamandır kullanıyorsun iyi ve kötü yanları neler
mayıs ayından beri kullanıyorum.ilk başta blue switch alacaktım ama çok fazla ses çıkarıyo,r rahatsız edici oluyor diye fazla yorum gördüm red aldım. bunun sesi de az değil gerçi.benim gibi sabaha kadar oturuyorsan evdekileri rahatsız edebilir sürekli kullanımda.kötü yanı yok bence tuşlar güzel sağlam ve tok ses çıkıyor rahatsız etmiyor sesi.renkleri ayarlayabiliyorsun bayağı bir seçenek var. istersen sadece istediğin tuşları renklendirebiliyorsun filan.daha önce mekanik klavye kullanmadığım için karşılaştırma yapamam ama benim işimi fazlasıyla görüyor.valorant ve cs oynuyorum.şimdiki aklım olsa bu klavyeyi bile almazdım daha ucuz bişey alır kalan parayla daha iyi bir mouse alırdım.ne amaçla kullanacağını bilmediğim için yazdım bunu.videoları filan var ben onlara bakıp öyle karar vermiştim bi göz at istersen.

Geri
Yukarı