Maksimum 4000 TL bilgisayar toplama

Alper A.

Kilopat
Daha fazla  
Bütcem maksimum 4000 TL ve oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Sitenin önemi yok ve güvenilir olması yeterli. İnternetten bulduğum sistemlere yorum yapabilir veya daha iyisini önerebilirseniz sevinirim.

374253
374254

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güzel sistemler. 8GB RAM upgrade ile daha da iyi olacaktır. HDD eklememişsin ama fazlasıyla ihtiyacın olacak.

Dosya Ekleri

• IMG_3026.PNG
    IMG_3026.PNG
    58,8 KB · Görüntüleme: 53
RAM ve HDDyi ilerde eklemeyi düşünüyorum zaten 2 3 ay gibi bir süre sonra. Sırf vatan evimin altında diye vatandan almak daha mantıklı geliyor. 1600x ile 2600 arasında cok fark yoksa vatandakini alacağım

RAM ve HDDyi ilerde eklemeyi düşünüyorum zaten 2 3 ay gibi bir süre sonra. Sırf vatan evimin altında diye vatandan almak daha mantıklı geliyor. 1600x ile 2600 arasında cok fark yoksa vatandakini alacağım
Fark var ama Rx 570 ile darboğaz olmaz.
Armor modeli hariç bir 570 tercih etmenizde fayda var diğer modellere nazaran daha fazla ısınıyor.

Bu kadar bütçeye 2400 koyulduysa öpüp başa konmalı bence. Ki başta zaten 3000 yapılmış diğerlerinden kısılmış. RAM 3000 olunca başka yerden kısıyorsun, başka yeri iyi yapayım desen RAM den kısıyorsun. Kısıtlı bütçelerin kısır döngü sorunu :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı