Maksimum 4000 TL'ye Laptop Önerisi

Tabi ki bu gtx ekran kartlı olan daha iyi ama fiyatı 4500 neredeyse

Eğer kadar bütçeniz yoksa 3800 e bunu alırdım ben olsam.
Hocam bunlar 4 GB RAM . Ben böyle bir şey buldum .

Tabi ki bu gtx ekran kartlı olan daha iyi ama fiyatı 4500 neredeyse

Eğer kadar bütçeniz yoksa 3700 e bunu alırdım ben olsam: ACER Swift3/SF315-52G/i5-8250U İşlemci/16GB OPT+4GB Bellek/1TB Harddisk/MX150-2GB Ekran Kartı Laptop

artan parayla da ssd alıp takardım
Hocam bunlar 4 GB RAM . Ben böyle bir şey buldum .

Bu attıklarınızın ekran kartı o kadar iyi değil. Ben üstteki mesajıma yanlış link bırakmışım düzenledim tekrar bakın :)

Biraz daha 4000 ' in üstüne çıkalım bu fiyata pek iyi yok galiba .

Vatan mediamarkt teknosadan bu fiyatlara gtx'li laptop alamazsınız. İlla bu mağazalardan alacağım diyorsanız acer swift işinizi görecektir. cs go da oynarsınız ets2 de oynarsınız. Sadece biraz ısınacaktır sonuçta oyun bilgisayarı değil.
Ama ben oyun bilgisayarı istiyorum diyorsanız attığım HP yi almanızı tavsiye ederim.

Vatan mediamarkt teknosadan bu fiyatlara gtx'li laptop alamazsınız. İlla bu mağazalardan alacağım diyorsanız acer swift işinizi görecektir. cs go da oynarsınız ets2 de oynarsınız. Sadece biraz ısınacaktır sonuçta oyun bilgisayarı değil.
Ama ben oyun bilgisayarı istiyorum diyorsanız attığım HP yi almanızı tavsiye ederim.
Link alabilirmiyim ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı