Maksimum 4bin TL laptop

KavsakSpor

Picopat
İyi günler arkadaşlar, bir laptop almayı düşünüyorum bütçem makismum 4 bin TL. Son zamlardan sonra düzgün bir şey de bulmak zor ama neyse. Oynayacağım oyunlar CS:GO ETS2MP GTA 5 LoL ve benzeri oyunlar. Bunları oynatabilen laptop öneriniz var mıdır?

Arkadaşlar yanlış bilgi vermesek daha iyi olur diyecektim, yaklaşık 4200 TL olan ve GTA 5 kasmadan açan laptop 5189 TL olmuş, ama kasa toplarsanız GTA 5'i rahat açan PC toplayabilirsiniz.

Adamlara bak GTA 5 açamaz ne abii :D şaka falan mısınız olum siz? Örnek şu laptop.
İşlemci 3200U değil mi? Her türlü kaldıracak zaten. Bakın bu da örnek test videsu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adamlara bak GTA 5 açamaz ne abii :D şaka falan mısınız olum siz? Örnek şu laptop.
İşlemci 3200U değil mi? Her türlü kaldıracak zaten. Bakın bu da örnek test videsu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kuzenim bilgisayarında GT430 var. 1400X900 çözünürlükte normal ayarlarda akıcı oynayabiliyor. Bilip bilmeden GTA 5 açmaz demeyin. 7 yıl önce çıkmış oyundan bahsediyoruz. Çok da ağır bir oyun değil anlayın artık.
İyi günler arkadaşlar, bir laptop almayı düşünüyorum bütçem makismum 4 bin TL. Son zamlardan sonra düzgün bir şey de bulmak zor ama neyse. Oynayacağım oyunlar CS:GO ETS2MP GTA 5 LoL ve benzeri oyunlar. Bunları oynatabilen laptop öneriniz var mıdır?

Biraz araştırdım. Bunu öneriyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı