Maksimum 500 TL limit ile klavye önerisi

Mescaline

Femtopat
Merhaba arkadaşlar,

FPS türü oyunlar oynayan biriyim. Mouse olarak Logitech G402 kullanıyorum. Bilgisayar başında çok vakit geçiriyorum fakat çok sık oyun oynamasam da mekanik klavye almayı düşünüyorum. Mekanik klavyelerin de ses olayı rahatsız edici düzeyde olmaması iyi olur benim için. Çünkü Valorant, CS:GO gibi oyunlar oynarken kulaklığa gömüldüğüm için kendim zaten yeterince çok ses çıkarıyorum klavye sesi de olursa evden kovulabilirim :) Gaming klavyelerde Red Switch öneriliyordu sanırım araştırdığım kadarı ile siz ne düşünüyorsunuz bu durumda? İlk başta G213 almıştım fiyatı ve RGB olmasından dolayı çok tavsiye edildiğini gördüğüm için ama Switch'leri vs. çok iyi değil sanırım. 144 Hz monitör ile oynuyorum o yüzden sırf görüntü olması benim için iş görmez performansı daha önemli açıkcası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin icin en uygun klavye bu olmali. Yurtdisindan almayi uygun goruyorsaniz Anne Pro 2'ye de bakabilirsiniz.

Sizin icin en uygun klavye bu olmali. Yurtdisindan almayi uygun goruyorsaniz Anne Pro 2'ye de bakabilirsiniz.

Klavye gayet güzel hatta bende bunu almayı düşünüyorum ama ürün açıklaması HyperX alloy FPS'nin açıklaması satıcıdan kaynaklı herhalde.

Bunu biliyor musunuz peki ?
Aman aman, Gamepower'a hic girmeyin. Sorunsuz bir klavyesi yok. Forumda Gamepower'in herhangi bir klavyesini ararsaniz ledlerin sonmesi, tuslarin basmamasi veya 3 kere basmasi gibi sorunlarin anlatildigi konular ile karsilasabiliyorsunuz.

Aman aman, Gamepower'a hic girmeyin. Sorunsuz bir klavyesi yok. Forumda Gamepower'in herhangi bir klavyesini ararsaniz ledlerin sonmesi, tuslarin basmamasi veya 3 kere basmasi gibi sorunlarin anlatildigi konular ile karsilasabiliyorsunuz.
Ya açıkcası araştırdıkca aklım daha çok karışıyor :D Logitech G413 logitech'in kendi switchlerini de övenlerde var tepkime süresi daha iyi vs. diye okudum. O yüzden emin olamıyorum ama kırmızı switch sanırım benim için ilk temel şey ve linear olması anladığım kadarıyla fps oyun için red switch ve linear ön planda gibi duruyor.

Ya açıkcası araştırdıkca aklım daha çok karışıyor :D Logitech G413 logitech'in kendi switchlerini de övenlerde var tepkime süresi daha iyi vs. diye okudum. O yüzden emin olamıyorum ama kırmızı switch sanırım benim için ilk temel şey ve linear olması anladığım kadarıyla fps oyun için red switch ve linear ön planda gibi duruyor.
Oyun icin herhangi bir switchi alabilirsiniz. Logitech'in switchleri hakkinda genellikle sikayet var Reddit'te. Basis hissiyati vasat, genellikle cabuk kiriliyor gibi sikayetleri var. Nasil isterseniz onu alin fakat almadan once birazcik arastirin. 500TL az bir sayi degil sonucta.

Geri
Yukarı