Maksimum 5000 TL telefon önerisi

Önerileriniz için çok teşekkür ederim ancak Android alırsam Samsung dışında almayı düşünmüyorum.
Kamera olarak M23 iş görür, fakat fazla bir şey beklememek lazım. Eşinizin fotoğraf çekmesine dayalı bir durum yani. Donanım olarak gayet iyi bir cihaz M23.

İkinci el olarak bulunabilirse S10 serisi veya iPhone XS falan bulunabilir bütçe zorlanırsa.

Sıfır olarak en mantıklı cihaz Samsung A33 olur, belirttiğiniz kriterler için. Bütçe zorlanabilirse tabii.

Kamera olarak M23 iş görür, fakat fazla bir şey beklememek lazım. Eşinizin fotoğraf çekmesine dayalı bir durum yani. Donanım olarak gayet iyi bir cihaz M23.

İkinci el olarak bulunabilirse S10 serisi veya iPhone XS falan bulunabilir bütçe zorlanırsa.

Sıfır olarak en mantıklı cihaz Samsung A33 olur, belirttiğiniz kriterler için. Bütçe zorlanabilirse tabii.
A33 biraz beni aşıyor bu aşamada M23 daha iyi hem beni de zorlamaz. Öte yandan Easycep sitesinde İphone 8 5500 bandında alınabiliyor. Eşimin şu an kullandığı telefonu da 1200 TL gibi bir fiyata alıyorlar. Aklım oraya da kaymıyor değil.

A33 biraz beni aşıyor bu aşamada M23 daha iyi hem beni de zorlamaz. Öte yandan Easycep sitesinde İphone 8 5500 bandında alınabiliyor. Eşimin şu an kullandığı telefonu da 1200 TL gibi bir fiyata alıyorlar. Aklım oraya da kaymıyor değil.
Bana kalırsa iPhone 8'e bulaşmayın. Telefonları da biraz düşük fiyattan alıyor bu tarz çoğu siteler.

A33 için bütçe çıkmıyorsa, sıfır olarak M23 alınabilir.

İkinci el olarak da S10 Plus ve XS bulunabilir.

Şahsen ikinci el temiz S10 Plus veya XS gibi cihazlara yönelirdim.

Bana kalırsa iPhone 8'e bulaşmayın. Telefonları da biraz düşük fiyattan alıyor bu tarz çoğu siteler.

A33 için bütçe çıkmıyorsa, sıfır olarak M23 alınabilir.

İkinci el olarak da S10 Plus ve XS bulunabilir.

Şahsen ikinci el temiz S10 Plus veya XS gibi cihazlara yönelirdim.
Letgodan bu bütçe ile XS bulabilir miyim? Daha pahalıdır bence, bakmadım ama.

Letgodan bu bütçe ile XS bulabilir miyim? Daha pahalıdır bence, bakmadım ama.
Letgo'ya pek bakmadım.

A32 4G kullanıyorum, oldukça memnunum. A33 yerine belki o da tercih edilebilir. Güncel fiyatından haberim yok tabi, ben alırken 3.400'dü aradan 1 yıl geçti. Umarım o 1 yılda 5 bini aşmamıştır.

A32 4G kullanıyorum, oldukça memnunum. A33 yerine belki o da tercih edilebilir. Güncel fiyatından haberim yok tabi, ben alırken 3.400'dü aradan 1 yıl geçti. Umarım o 1 yılda 5 bini aşmamıştır.
5000TL'yi aştı maalesef. Ekran hariç donanım olarak günümüz için kötü bir cihaz.
Ne yazık ki aşmış ama güzel telefon, seçenekler arasına ekledim. Teşekkürler.
Eklemeyin hocam, günümüz için kötü bir cihaz.

Geri
Yukarı