Maksimum 50000 TL laptop önerisi

Bütçe
45000-50000
4serisi beklenmeli mi peki sizce? O kadar devasa kartların verdiği performansı küçücük kasalara nasıl sığdıracaklar merak ediyorum doğrusu. Dediğiniz Omen modeli 5 sene kadar oyunları high-Ultra ayarlarda oynatabilir mi?

Aceleniz yoksa beklenebilir, bütçe yüksek high civarında götürür diye düşünüyorum.

Aceleniz yoksa beklenebilir, bütçe yüksek high civarında götürür diye düşünüyorum.

Bildiğiniz 3070 Ti Max-P'li HP Omen modeli varsa linkleyebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Üzerinde Q US klavye var

Beğenmezsen Legion 5 Pro düşünebilirsin.

Legion serisine baktım ama 2022 model, 3070 Ti veya 3080'li model göremedim. Attığınız model de gayet güzel duruyor, teşekkürler. Satıcıya Max-P mi soracağım.

Herkese iyi günler dilerim, iyi sosyaller. Yakın zamanda yeni bir laptop alacağım ama donanım konusuna pek hakim olmadığım için kendim seçemedim. Başlıkta da yazdığı gibi maksimum 50bin TL'ye çıkabilirim, laptop önerilerinizi bekliyorum, tercihim 3070 Ti-p ekran kartlı olması. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Hocam o fiyatlara çıkıldığında tabii masaüstü daha mantıklı olacaktır fakat size o fiyata masaüstü alın demeyeceğim kullanım amacınızı bilmediğim için. Yüksek fiyatlı bir laptop alacaksanız tavsiyem markasına önem vermeniz çünkü herhangi bir sorun yaşadığınızda kiminle muhatap olacağınızı bilmeniz sizin kârınıza olacaktır iyi sosyaller.

Önceki sayfada atılmış.

Satıcısı Max-Q olduğunu belirtmiş o kartın soru cevap kısmında.

Hocam o fiyatlara çıkıldığında tabii masaüstü daha mantıklı olacaktır fakat size o fiyata masaüstü alın demeyeceğim kullanım amacınızı bilmediğim için. Yüksek fiyatlı bir laptop alacaksanız tavsiyem markasına önem vermeniz çünkü herhangi bir sorun yaşadığınızda kiminle muhatap olacağınızı bilmeniz sizin kârınıza olacaktır iyi sosyaller.

Fazla seyahat eden biriyim, aynı zamanda 2-3 sene içinde komple ülke değiştirme ihtimalim söz konusu. Ben de masaüstü isterdim ama şartlarım el vermiyor maalesef :)

Satıcısı Max-Q olduğunu belirtmiş o kartın soru cevap kısmında.

Fazla seyahat eden biriyim, aynı zamanda 2-3 sene içinde komple ülke değiştirme ihtimalim söz konusu. Ben de masaüstü isterdim ama şartlarım el vermiyor maalesef :)

Dediğim gibi hocam yetkili teknik servisi anlayışlı ve iyi olan bir marka tercih etmenizi öneririm.

Omen 16'yi atmış dikkat etmemişim, 17 modelleri Max-P buna bakabilirsiniz.

Dediğim gibi hocam yetkili teknik servisi anlayışlı ve iyi olan bir marka tercih etmenizi öneririm.

Hangi markayı tavsiye edersiniz bu konuda? MSI müşteri hizmetlerinden pek randıman alamamıştım ben mesela.

Omen 16'yi atmış dikkat etmemişim, 17 modelleri Max-P buna bakabilirsiniz.

Ürünün stoku bitmiş sanırım ama bu modeli takibe aldım teşekkür ederim. Başka bir arkadaş da Techmind'dan ASUS'un 3080'li bir Laptop'unu atmış. Siz olsanız hangisini önceliklendirirdiniz?

Legion serisine baktım ama 2022 model, 3070 Ti veya 3080'li model göremedim. Attığınız model de gayet güzel duruyor, teşekkürler. Satıcıya Max-P mi soracağım.
2022 modelin Legion'u ben de göremedim internette.
Rog Strix'teki ekran kartı 150W(125+25) ve MUX desteği var, eğer aradığınız cevap bu ise.

Geri
Yukarı