Maksimum 50000 TL laptop önerisi

Bütçe
45000-50000
2022 modelin Legion'u ben de göremedim internette.
ROG STRIX'teki ekran kartı 150W(125+25) ve MUX desteği var, eğer aradığınız cevap bu ise.

Mobil kartlarda Max-P ve Max-Q şeklinde iki ayrı tür var diye biliyordum yarım yamalak, satıcıya sordum o da dümdüz 3080 cevabı verdi :)

İşlemci gücünden dolayı Omen'i onde tutardım muhtemelen, ama stokunu yakalayamazsanız STRIX'te iyidir hocam.

Teşekkür ederim, Omen 17'yi takibime aldım, stoku yakalarsam tercihimi bu bilgisayardan yana kullanacağım sanırım.

Mobil kartlarda Max-P ve Max-Q şeklinde iki ayrı tür var diye biliyordum yarım yamalak, satıcıya sordum o da dümdüz 3080 cevabı verdi :)
2020 cihazlarında o ibareyi kullanıyorduk, artık kullanmaya gerek kalmadı.
Ürün özelliklerinde yazıyor kaç Watt güç çektiği, MUX falan da var. Max-P/Max-Q gibi kafa karıştırıcı ibarelerle boşuna vakit kaybetme.

Hangi markayı tavsiye edersiniz bu konuda? MSI müşteri hizmetlerinden pek randıman alamamıştım ben mesela.

Ürünün stoku bitmiş sanırım ama bu modeli takibe aldım teşekkür ederim. Başka bir arkadaş da Techmind'dan ASUS'un 3080'li bir Laptop'unu atmış. Siz olsanız hangisini önceliklendirirdiniz?

ASUS veya HP müşteri desteği konusunda bayağı ilgililer hocam kendi tecrübelerim üzerinden konuşuyorum.

Bildiğiniz 3070 Ti Max-P'li HP Omen modeli varsa linkleyebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Legion serisine baktım ama 2022 model, 3070 Ti veya 3080'li model göremedim. Attığınız model de gayet güzel duruyor, teşekkürler. Satıcıya Max-P mi soracağım.
max q sayılmaz minimum watt a sahip olanlar max q oluyor, 125+25 hiç fena değil zaten 3070ti da 115-125w oluyor ikisi eşit derecede watt a sahipse 3080 daha iyidir.
NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Mobile Specs

Teşekkür ederim, Omen 17'yi takibime aldım, stoku yakalarsam tercihimi bu bilgisayardan yana kullanacağım sanırım.

Şurada satıyor ama nasıl bir sitedir bilmiyorum. HP nin yetkili satıcısı mı acaba logosunu vs çekinmeden kullanmış..

Bu 16gb versiyonu ama yükseltebilirsiniz malum

Max Q sayılmaz minimum watt a sahip olanlar Max Q oluyor, 125+25 hiç fena değil zaten 3070 Ti da 115-125W oluyor ikisi eşit derecede watt a sahipse 3080 daha iyidir.
NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Mobile Specs

Omen 16 Max Q zaten 115W, Omen 17 150W ve Ti versiyondaki en yüksek değere sahip, kisaca Max-P.

Çok pahalı çıkmış ya.

Geri
Yukarı