Maksimum 5000TL telefon önerisi

Bütçe
5000
Samsung fanboyları doldurmuş burayı. Tek dedikleri diğerleri çöp Samsung en iysi. Nedenleri yok ama.

Sen öner bakalım hangisini onereceksin? Bilgili abim benim.

Neden telefon öneriyimki? Neden bilgili olayım? Sebepsiz yere diğer markalara çöp deyip Samsung'u sebepsiz yere iyi diyorsunuz. Bana deyinki diğer telefonun sarjı az gidiyor, yok işte ekranı kalitesiz, RAM yetersiz deyin tamam. Neden Samsung onu anlatın adama.

Neden telefon öneriyimki? Neden bilgili olayım? Sebepsiz yere diğer markalara çöp deyip Samsung'u sebepsiz yere iyi diyorsunuz. Bana deyinki diğer telefonun sarjı az gidiyor, yok işte ekranı kalitesiz, RAM yetersiz deyin tamam. Neden Samsung onu anlatın adama.
Dediğin özellikler iyi ki öneriyoruz konu sahibi nedenini sordu da cevap mı vermedik? Bu bütçelerle hep en f/p Samsung yazılımı olsun özellikleri olsun.

S21 FE var elimde hocam ama pek sevemedim cihazi.
Yani ben sana en iyilerini önerdim sen begenmedin kendin bul ne diyeyim?

Hocam 6000 TL olmuş galiba.

Hocam 5600e bulunuyor. Eğer bütçenizi arttıramazsanız ikinci ele yönelin bence piyasa çok kötü bu paralara kötü cihazlar alıyoruz.

Ekran görüntüsü 2022-09-06 135234.png

HUAWEI nova Y90 5.999TL
Üyelere 5000/300 kupon tanımlanıyor 5.550 gibi bir fiyata denk geliyor. ( banka kampanyaları varsa exra kullanılabilir )
Samsung A23/M23 6K'ya dayanmış oyun oynanmayacak ise güzel cihaz gereksiz google servisleri yok alınabilir.

Ben alacagim telefonu buldum hocam tesekkür ederim ne oldugunu şu anlık söylemek istemiyorum fikirleriniz için teşekkürler konu kapanabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı