Maksimum 5500TL iPhone önerisi

siresatt

Hectopat
Temiz 2. el olabilir sıkıntı olmaz. XS düşünüyorum ama X gibi sorunu var mıdır, değer mi? XR ve 11 de var ancak XS'in küçüklüğü ve ekranı daha iyi. Telefonda oyun oynayan biri değilim aradığım şey beni 4-5 sene götürecek bir iPhone. SE 2020 falan demeyin ekranı benim için çok küçük.

Neden? Aynı işlemciyi kullanıyorlar ve XS 4 GB RAM'e sahip.

XR daha stabil çalışıyor ve Apple'ın sitesine girdiğinizde iPhone kısmında X serisinden sadece XR olduğunu göreceksiniz. XR, X serisi içerisinde daha güncel ve daha stabil olanı olarak kalacaktır. Ben de bir XR kullanıcısıyım ve bir diğer diyeceğim şey Apple için sayısal verilerin pek bir önemi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
720p ekran çekici gelmiyor ve aynı işlemcinin, aynı işletim sisteminin birinde stabil çalışıp diğerinde stabil çalışmamasını gerektiren ne olabilir?

720p ekran çekici gelmiyor ve aynı işlemcinin, aynı işletim sisteminin birinde stabil çalışıp diğerinde stabil çalışmamasını gerektiren ne olabilir?

Güncellik olabilir mi? 4-5 sene götürecek cihaz istiyorsunuz. Ben XR'ın daha güncel kalacağını düşünüyorum. Ki bundan belki 4 sene sonra 3 GB RAM'i olan SE 2020, 4 GB RAM'i olan XS'ten daha stabil çalışacak. Sayılara takılmamanızı da bu yüzden söyledim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı