Maksimum 7000TL telefon önerisi

• Konuyu başlatan poLyz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 950
Fiyatı 8500-9000'e dayanıyor hocam.

Başlığı tam okumamışım hocam, gözümden kaçmış.

Çin malı telefonlardan uzak durun.

Her Çin malı telefon kötü olmuyor :)

Eğer M33 gibi bir cihaz alırsan seni yıllarca neredeyse ilk günkü performansından ödün vermeyecek bir şekilde götürür, Android'ler arasında en az yavaşlayan ve uzun vadede sizi memnun edecek tek marka Samsung'tur. Xiaomi gibi rezil rüsva cihaz üreten markalardan uzak durun.

Neredeyse demek sıkıntı çıkartır. Her telefonun belli bir ömrü var. Sadece arama yapacaksa 10 yıl bile götürür 🤠

Redmi Note 10 Pro'dan çok daha uzun süre kullanabileceğiniz bir cihaz.

Note 10 Pro'yu kısa bir süre deneyimledim. Telefon akıcıydı.
Sizin tartışmanızı balla bölüp bu telefonu öneriyorum.

OnePlus nord N10 5G F/P ve kaliteli bir telefon.

Her Çin malı telefon kötü olmuyor :)

O bütçede öyle maalesef. Genel anlamda Çin malı telefonlar çok kaliteli değil.

Önerdiğiniz telefonda Oppo, Xiaomi ve Realme'de ki gibi olmasa da bir takım sorunlar bulunmakta. Çoğu sorun dış etkenlerden dolayı kaynaklanmış gibi gözüküyor ama özellikle şarj esnasında ekran kararmasını neredeyse 3 yorumun birinde görüyorum.

Ayrıca M33 o cihazdan donanım olarak daha üstün ama Redmi Note 10 Pro'dan daha iyi bir alternatif diyebilirim.

Genel olarak gördüğüm öneri M33 galiba

Kamera performansı nasıl peki

Kamera olarak segmentinin ve fiyatının en iyilerinden, M33'ün iyi bir işlemcisi var video ve fotoğraf işlemesi iyi diyebiliriz. Ayrıca Redmi Note 10 Pro bütçenizi aşıyor sanırım, M33'ü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

•Redmi Note 10 Pro
•Samsung M33
•Samsung M23

Çin malı ?

Eğer tekrar uzun süreli bir kullanım istiyorsan, ikinci el veya yurt dışı sıfır cihaz almanı öneririm.
ikinci el ne önerirsiniz

Kamera olarak segmentinin ve fiyatının en iyilerinden, M33'ün iyi bir işlemcisi var video ve fotoğraf işlemesi iyi diyebiliriz. Ayrıca Redmi Note 10 Pro bütçenizi aşıyor sanırım, M33'ü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
bu gün vatana gittim ve tecno spark 9 proyu gösterdiler 5200 tl ve taksit imkanı var benim kafama yattı gibi ama markası tereddütte bıraktı düşünceniz nedir

Son düzenleme:
İkinci el ne önerirsiniz?

Bugün vatana gittim ve tecno spark 9 Pro'yu gösterdiler 5200 TL ve taksit imkanı var benim kafama yattı gibi ama markası tereddütte bıraktı düşünceniz nedir?

O markanın ürettiği telefonlar gerçekten çok kalitesiz... 2. el olarak 7000 TL'ye iPhone XS'ya da S10+ öneririm.

@poLyz
O telefonun işlemcisi kinternetten alışverişte kredi kartına taksit yapmıyor

@poLyz
O telefonun işlemcisi kötü.
kredi kartına taksit yapılmıyo internette mağazalar birtek 5bin tl altı 10 taksit üstü 3 taksit o yüzden tecnoyu sordum

O markanın ürettiği telefonlar gerçekten çok kalitesiz... 2. el olarak 7000 TL'ye iPhone XS'ya da S10+ öneririm.
malesef sadece yurt dışı olanları var o fiyata

Hocam bunu size yine demiştim ama 7000'e XR bile kalmadı.

kredi kartına taksit yapılmıyo internette mağazalar birtek 5bin tl altı 10 taksit üstü 3 taksit o yüzden tecnoyu sordum

malesef sadece yurt dışı olanları var o fiyata
•S20 FE
•iPhone XR (belki bulabilirsen)
•Mi11T

Yeni konular

Geri
Yukarı