Maksimum 800 TL bütçe ile oyuncu kulaklığı önerisi

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
800 TL gibi bir bütçe ile hazır dolar artmamışken alınabilecek bir bilgisayar kulaklığı önerebilir misiniz? Genel olarak CS:GO'da ses kasmaya kullanacağım, Rampage bile olsa önerebilirsiniz zaten o fiyatlara o tarz markalar var.

HyperX Cloud Stinger Core: Amazon
Tam bir fiyat performans ürünü, bütçeni 79 TL daha artırarak mikrofonu da muadillerine göre daha kaliteli bir kulaklık istiyorsan alabilirsin. Yaklaşık 1-2 yıldır kullanıyorum, henüz pişman etmedi.

Arkadaşım da bunu kullanıyor. CS:GO için kullanıyor, mikrofonu da gayet net. Tavsiye etmişti, ben de size edeyim.

Biraz düşük kalıyor tabi bütçenize göre, daha iyisi olabilir.

HyperX Cloud Stinger Core: Amazon
Tam bir fiyat performans ürünü, bütçeni 79 TL daha artırarak mikrofonu da muadillerine göre daha kaliteli bir kulaklık istiyorsan alabilirsin. Yaklaşık 1-2 yıldır kullanıyorum, henüz pişman etmedi.

Arkadaşım da bunu kullanıyor. CS:GO için kullanıyor, mikrofonu da gayet net. Tavsiye etmişti, ben de size edeyim.

Biraz düşük kalıyor tabi bütçenize göre, daha iyisi olabilir.
Bu üçüne bir de Gamepower Medusa ekleyerek bir karşılaştırma yaptım ancak Kraken X daha üstün gibi çıktı. Sizce hangisi daha mantıklı olur?
Karşılaştırma.
Kraken ile Gamepower arasındaki fiyat farkına değecek bir fark var mıdır? Gamepower memnun eder mi bilemedim.

Bu üçüne bir de Gamepower Medusa ekleyerek bir karşılaştırma yaptım ancak Kraken X daha üstün gibi çıktı. Sizce hangisi daha mantıklı olur?
Karşılaştırma.

Gamepower Medusa'yı bu kıyaslamaya koyman ayıp olmuş. Ben olsam Razer BlackShark v2X alırdım ama o da bütçenizi bir miktar geçiyor o yüzden bütçenize uygun olan Kraken X önerdim eğer daha ucuz bir şey isterseniz de AOC GH300 veya Gamenote H2002D bakabilirsiniz. Tercih size kalmış.

Karşılaştırma.
Kraken ile Gamepower arasındaki fiyat farkına değecek bir fark var mıdır? Gamepower memnun eder mi bilemedim.
Stinger Core dışındakileri kullanmadım, dolayısıyla direkt olarak yorum yapamam fakat 1-2 yıldır "ah keşke şusu olsaydı" demediğim bir kulaklık. Yine kullanacak olan sensin tabii, senin takdirine kalmış.

Gamepower Medusa'yı bu kıyaslamaya koyman ayıp olmuş. Ben olsam Razer BlackShark v2X alırdım ama o da bütçenizi bir miktar geçiyor o yüzden bütçenize uygun olan Kraken X önerdim eğer daha ucuz bir şey isterseniz de AOC GH300 veya Gamenote H2002D bakabilirsiniz. Tercih size kalmış.
Pek bilgim olmadığı için burada konu açıyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı