Maksimum 800 TL'ye kadar bisiklet tavsiyesi

Enzell

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Hepinizin bayramını kutluyorum. Ben bisikletle köyümde dolaşacağım ve yollar asfalt ancak yarış bisikleti istemiyorum. Beni yormayacak, sağlam ve kaliteli bisiklet alacağım ve sıfır olmalıdır. Kronik sorunları olmayan bir model belirtseniz iyi olur. Dağlara çıkmam ancak tarla yollarında giderim. (sert toprak) Yarış bisikleti istemiyorum yani şu boynuz gibi olanlardan. Çok sağolun.
@BilgisayarKurdu

Son düzenleme:
Zaten o rakama Triathlon Bisiklet yok ki size önersinler.
Salcano City Explorer 30 V,

755 TL bandında. Bu rakam aralığındaki bisikletlerin teknik verileri hepsi aynı sayılır. Bu rakam aralığında teknik kısmından çok tipine bakın.

Salcano CITY FUN 60 V Şehir Bisikleti 20" Fiyatı

Bu da olabilir. İnce teker bisikletlere yönelirseniz ki bu şehir bisikleti segmeni olmakta. Sanıldığı gibi yarış bisikleti inceliği değil de dağ bisikleti tekeri ile yarış bisikleti arasında bir ölçüdür. Ve sizi yormaz. Herşeyden önce kadro boyuna dikkat ederseniz en doğru seçeneği bulacaksınız. Kadro boyunuza göre bisiklet alın. Hesaplama yöntemleri çeşitlilik arzetsede kolayca kendi boyunuzu bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
Size Btwin 340 modelini öneririm. Alalı 5 ay oldu, herhangi bir sorunu yok. Servisi çok ilgili ve anlayışlı. Bir sıkıntıda yaşamadım. Hem asfalt hem arazide kullandım ikisinde de beni yormadı. Parçaları fiyatına göre kaliteli. Bana kalırsa kesinlikle Btwin 340 alın derim.

Zaten o rakama Triathlon Bisiklet yok ki size önersinler.
Salcano City Explorer 30 V,

755 TL bandında. Bu rakam aralığındaki bisikletlerin teknik verileri hepsi aynı sayılır. Teknik kısmından çok tipine bakın.

Salcano CITY FUN 60 V Şehir Bisikleti 20" Fiyatı

Bu da olabilir. İnce teker bisikletlere yönelirseniz ki bu şehir bisikleti segmeni olmakta. Sanıldığı gibi yarış bisikleti inceliği değil de dağ bisikleti tekeri ile yarış bisikleti arasında bir ölçüdür. Ve sizi yormaz. Herşeyden önce kadro boyuna dikkat ederseniz en doğru seçeneği bulacaksınız. Kadro boyunuza göre bisiklet alın. Hesaplama yöntemleri çeşitlilik arzetsede kolayca kendi boyunuzu bulabilirsiniz.
Tabii, alacağım yer yarın açık ve oradan (varsa) bu modelleri inceleyeceğim ve daha iyisini bulamazsam alacağım.
Size Btwin 340 modelini öneririm. Alalı 5 ay oldu, herhangi bir sorunu yok. Servisi çok ilgili ve anlayışlı. Bir sıkıntıda yaşamadım. Hem asfalt hem arazide kullandım ikisinde de beni yormadı. Parçaları fiyatına göre kaliteli. Bana kalırsa kesinlikle Btwin 340 alın derim.
Şehrimde Decathlon bulunmuyor, bisikleti deneyip teslim almayı seviyorum.
Bisikleti kaptım, MOSSO Wildfire 29V. Ne umdum ne buldum. :) Lastikler biraz geniş ama ince lastik taksam efsane alet! :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı