Maksimum 800 TL'ye mouse önerisi

Bütçe
800 ₺
Skoll modeli hoşunuza gittiyse ama pençe için uygun gelmiyorsa G-Wolves HTM Hati Ultra Hafif Oyuncu Mouse – Siyah

Razer tarafından isterseniz de https://www.cimri.com/oyuncu-mouse/en-ucuz-razer-viper-gaming-mouse-fiyatlari,385071734 kardeşi dav2 kadar güçlü olmadığını belirtmem gerek.

Bütçenin biraz üstüne çıkmış oluyor maalesef ama g-wolves uygun gibi geldi. Uzun süre götürür mü peki? Takılma ve donma yaşanmasını istemem.

Skoll modeli hoşunuza gittiyse ama pençe için uygun gelmiyorsa G-Wolves HTM Hati Ultra Hafif Oyuncu Mouse – Siyah

Razer tarafından isterseniz de https://www.cimri.com/oyuncu-mouse/en-ucuz-razer-viper-gaming-mouse-fiyatlari,385071734 kardeşi dav2 kadar güçlü olmadığını belirtmem gerek.
Viper Mini bu fiyata alınmaz, Viper'in da piyasası yok ve Viper 8KHZ 1700TL'den başlıyor. Ayrıca bu fiyata Omron switchli bir ürün önermek pek doğru olmaz ilerleyen zamanlarda çift tıklama sorunu yapabilir, konu sahibi bunu başta da belirtmiş.
Pardon şimdi fark ettim genişlik değil uzunluk 11 cm üzerinde olursa iyi olur diyecektim. Elim orta büyüklükte sayılabilir.
ROG Keris veya G-Wolves Skoll Mini modellerinden birini alabilirsiniz.

Razer klasmanında 1K+ bütçede minimum V2 Pro'ya bakılmalı, V2-Viper Mini'nin falan fiyatları aşırı şişirilmiş durumda.
N11'den Nays + Tık Hızı kupon ile 1100 civarına getirilebilir diye düşünüyorum. Tabi siz Claw tuttuğunuz için bu daha mantıklı olacaktır.
Nays ile 1100TL oluyor bu da yine.

Viper Mini bu fiyata alınmaz, Viper'in da piyasası yok ve Viper 8KHz 1700TL'den başlıyor. Ayrıca bu fiyata Omron Switch'li bir ürün önermek pek doğru olmaz ilerleyen zamanlarda çift tıklama sorunu yapabilir, konu sahibi bunu başta da belirtmiş.

ROG Keris veya G-Wolves Skoll Mini modellerinden birini alabilirsiniz.

Viper linki sandım hocam kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenin biraz üstüne çıkmış oluyor maalesef ama g-wolves uygun gibi geldi. Uzun süre götürür mü peki? Takılma ve donma yaşanmasını istemem.

Fazlasıyla götürür hocam. Kaliteli üretim yapıyorlar. İçim rahat etmez dersenis dav2 veya keris modellerine de bakabilirsiniz.

Gecikme değerlerini çok araştırmadım hocam ama 7.5ms gibi bir değer bayağı iyi diyebilirim. Zaten 15-20ms gibi gecikmeleri bile hissetmeniz çok zor.
Mouse araştırırken önüme hep 1 ms değerindekiler çıkıyordu ancak bu bana değişik geldi. Yinede sağolun.

Razer klasmanında 1K+ bütçede minimum V2 Pro'ya bakılmalı, V2-Viper Mini'nin falan fiyatları aşırı şişirilmiş durumda.
N11'den Nays + Tık Hızı kupon ile 1100 civarına getirilebilir diye düşünüyorum. Tabi siz Claw tuttuğunuz için bu daha mantıklı olacaktır.
Nays ile 1100TL oluyor bu da yine.
Razer Deathadder V2 Mini iyi midir peki? G-Wolves ile arasında kaldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı