Maksimum 80TL mouse önerisi

gamerr28

Centipat
Selamlar, maksimum 80 lira civarında Word, Excel gibi programlarda kullanabileceğim ayrıca CS, Valorant gibi oyunlarda da sıkıntı yaratmayacak ortalama bir mouse arıyorum.
Zaten çok fazla oyun oynayamadığımdan dolayı oyun için gerekenden fazla özelliğe sahip olmasına gerek yok. Tutuş hissiyatı iyi olsun benim için yeterli olur.
Bluetooth özelliği olursa çok iyi olur.

Trust daha mı kaliteli?

Gamepower'dan 10 kat kaliteli olduğu kesin. Hatta Rampage bile bunlardan daha kaliteli. Ben HP Omen önerir idim mouse olarak. 2.el olarak ise Rival 110. Gamepower en kalitesiz üretim yapan firma merdiven altı üretim yapıyorlar bu firmalar da yapıyor olabilir ama Gamepower kadar kalitesiz üretmiyorlar. Onu bunu geçtim Mouse'da takılma sorunu var ben 200 TL'ye Rival 300S aldım indirimde iken tam bir harika hem kaliteli hem de F/P ürünü.

Dostum ben şahsen pahalı bir şey almam. Tabi kaliteli şeyler pahalı oluyor. Pahalı eşyanın kalitelidir olduğu görüşündeyim fakat ben 10 TL lik fare aldım ve 2 yıldır dayanıyor :D biraz da şans ne işi

Gamepower'dan 10 kat kaliteli olduğu kesin. Hatta Rampage bile bunlardan daha kaliteli. Ben HP Omen önerir idim mouse olarak. 2.el olarak ise Rival 110.

Gamepower o kadar kalitesiz değildir Power Supply kullanıyom resmi belgesi 80 Plus Bronze belgesi:https://clearesult5.sharepoint.com/...kVfOFZLNnYzY3NpUHZWQT9ydGltZT1KSTBnOHFNeDJFZw.
Gamepower'dan 10 kat kaliteli olduğu kesin. Hatta Rampage bile bunlardan daha kaliteli. Ben HP Omen önerir idim mouse olarak. 2.el olarak ise Rival 110. Gamepower en kalitesiz üretim yapan firma merdiven altı üretim yapıyorlar bu firmalar da yapıyor olabilir ama Gamepower kadar kalitesiz üretmiyorlar. Onu bunu geçtim Mouse'da takılma sorunu var ben 200 TL'ye Rival 300S aldım indirimde iken tam bir harika hem kaliteli hem de F/P ürünü.

Sana hemen değiştirmeni öneririm. Sistemin tamamen yanabilir. High Power tavsiye ederim. Sosyal'de Gamepower PSU konularına bakar iseniz görürsünüz ne kalitesiz mal olduğunu. Bütçe ile falan da alakalı değil. Yakın zamanda sistemin giderse yakınma yüksek ihtimal hazır sistem aldın. O yüzden bu PSU var içinde.

Sana hemen değiştirmeni öneririm. Sistemin tamamen yanabilir. High Power tavsiye ederim. Sosyal'de Gamepower PSU konularına bakar iseniz görürsünüz ne kalitesiz mal olduğunu. Bütçe ile falan da alakalı değil. Yakın zamanda sistemin giderse yakınma yüksek ihtimal hazır sistem aldın. O yüzden bu PSU var içinde.

Kapı gibi belge var rahat ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı