Maksimum 9K laptop önerisi

Bütçe
9000
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bu laptop modeli yanıyor soba istemiyor 9k laptop istiyor.

5600H 10750H'ı büyük bir farkla geride bırakırken, nedeb 5600H yerine 10200H gibi çöp bir işlemcili ve 8 GB RAM'li bilgisayarı alayım anlatır mısınız?

Ben sadece "dizüstü bilgisayarlar" ilgi alanım olmadığı için öneri istedim, neyin ne olduğundan haberim var. Bu bütçede bu bilgisayarı öneriyorsanız hiçbir şey demiyorum size.

5600h 10750H'ı büyük bir farkla geride bırakırken, nedeb 5600h yerine 10200H gibi çöp bir işlemcili ve 8 GB RAM'li bilgisayarı alayım anlatır mısınız?

Ben sadece "dizüstü bilgisayarlar" ilgi alanım olmadığı için öneri istedim, neyin ne olduğundan haberim var. Bu bütçede bu bilgisayarı öneriyorsanız hiçbir şey demiyorum size.

Ekran kartı var daha ne? Oyun oynayacaksan. Daha iyi oynamayacaksan değil.
Pardon hocam ben konuları karıştırmışım. :(

5600h 10750H'ı büyük bir farkla geride bırakırken, nedeb 5600h yerine 10200H gibi çöp bir işlemcili ve 8 GB RAM'li bilgisayarı alayım anlatır mısınız?

Hocam dinlemeyin zaten bunları hep Monster ve boş öneri yapıyor.

Geri
Yukarı