Maksimum Kaç Mbps Hız Alabilirim?

• Konuyu başlatan Aidee
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 765

Aidee

Decapat
ADSL altyapı kullanıyorum,
Alabileceğim en yüksek hız ne kadar?
SNR margin ve hat zayıflaması değerlerim nasıl?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-10-09 191122.png
    Ekran görüntüsü 2020-10-09 191122.png
    26,5 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleyen: Moderatör:
internet paketinize göre 24 25 mbit e kadar hız alabilirsiniz. VDSL e geçebilirseniz bu sayılar 125 mbps e kadar çıkar

İnternet paketinize göre 24 25 Mbit'e kadar hız alabilirsiniz. VDSL'e geçebilirseniz bu sayılar 125 Mbps'e kadar çıkar

Ankastreden modeme 8 sene önce CAT 6 çekmiştik, kabloyu yenilesem bir faydası olur mu?

Hocam onu altyapıları gösteren bir site vardı. Adresinizi giriyordunuz. Altyapı gösteriyordu. Ve evet değerlerinizi iyi gibi.

Ankastreden modeme 8 sene önce CAT 6 çekmiştik, kabloyu yenilesem bir faydası olur mu?

Hat zayıflaması 22 ve şu an 8 Mbps paket kullanıyorsunuz. 12 Mbps'e kadar alınabilir gözüküyor. Bence biraz daha fazlasını alır gibi duruyor. En azından kağıt üzerinde...
Modemde 8 aldığı gözüküyor ama hız testlerinde 6-6.5 mbps çıkıyor bunun iç tesisat ile alakası var mıdır ?

Şuanda evim vdsl altyapı desteklemiyor,biraz araştırdığımda 1 ay sonra altyapı geleceği soylendi bana onun için kabloyu yenilesem nasıl olur diye bir fikir alayım dedim.
Yukarıda attığınız değerlerin iyi mi kötü mü olduğunu bilmiyorum :( . Ama kabloda ek, kopukluk falan yoksa yaptırmazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı