Mal/tapu ve araç ruhsatı bildirimi örneği nedir?

Awhlind

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Asgard
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Ben 10. sınıf öğrencisiyim. Bilen bilir YES programı diye bir sey var ve ben bu sınava basvuracağım. Ancak basvuru sartlarında bazı belgeler istiyorlar ve bu belgelerden biri de baslıkta belirttiğim gibi.
aaa.JPG

Mailde böyle yazıyor. Yani ben bundan bir sey anlamadım ve size sormak istedim.
Tam olarak ne yapmam gerekiyor, e-devlet üzerinden 18 yas üstü aile bireylerimin sahip oldukları tapuları falan mı atacağım?

Biraz arastırdım fakat internet üzerinde tam net bilgi bulamadım. Babama da soruyorum onun da tam bilgisi yok fazla da ilgilenmiyor.

Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba dostum bende katılıyorum bu sene başvuracağım nasıl yaptın sen birde seni çağırdılarmı
Kanka ben ingilizce testinde elenmiştim, daha da denemedim açıkçası. Tapuyu e devlet üzerinden almıştım sanırsam. Webtapu üzerinden de alabilirsin diye biliyorum.

Merhaba bugün email geldi kabul edilmisim Online sınava gireceğim nasıl çalışmalıyım diğer mülakatlar hakkında da bilgi verebilir misin?
Dostum mülakatlara giremedim ben maalsef. İngilizce ise benim için o dönem zordu biraz. Ama temel şeyler soruyolar. Boşluk bırakma tarzı klasik sorular vardı. B1-B2 gibi bi seviyede olman lazım kabul alman için.

Dostum genel kültürden sonramı İngilizce sınavı oluyor? İngilizce için yardım edebilir misin bana nasıl çalışayım nelere dikkat edeyim başkanne tarz sorular var dinleme sınavıdamı var? Ve ayrıca genel kültür olacak bu perşembe Online şekilde kamera acık olmak zorundamı yanımda biri olsa bir şey olur mu? ve genel kültürde nelere dikkat edeyim ?

Dostum genel kültürden sonramı İngilizce sınavı oluyor? İngilizce için yardım edebilir misin bana nasıl çalışayım nelere dikkat edeyim başkanne tarz sorular var dinleme sınavıdamı var? Ve ayrıca genel kültür olacak bu perşembe Online şekilde kamera acık olmak zorundamı yanımda biri olsa bir şey olur mu? ve genel kültürde nelere dikkat edeyim ?
Kanka ben girdiğimde 2 yıl önce kamera falan yoktu bildiğin düz genel kültür sınavıydı ve bence basitti. İngilizceyi ben geçemedim ve sonraki aşamaları bilmiyorum çok maalesef. Ancak ingilizce sınavı da ortalama bir ingilizceniz varsa gayet yapılabilirdi. Benim ingilizcem o zamanlar en azından gramer olarak yetersizdi.

Soruları tam hatırlayamıyorum ancak genelde boşluk doldurma vs. vardı. Would mu gelecek will mi could mu falan işte. Genel kültür için yapacağın pek bi şey yok ki ben sınav esnasında telefondan soru da bakmıştım.

Kanka ben girdiğimde 2 yıl önce kamera falan yoktu bildiğin düz genel kültür sınavıydı ve bence basitti. İngilizceyi ben geçemedim ve sonraki aşamaları bilmiyorum çok maalesef. Ancak ingilizce sınavı da ortalama bir ingilizceniz varsa gayet yapılabilirdi. Benim ingilizcem o zamanlar en azından gramer olarak yetersizdi.

Soruları tam hatırlayamıyorum ancak genelde boşluk doldurma vs. vardı. Would mu gelecek will mi could mu falan işte. Genel kültür için yapacağın pek bi şey yok ki ben sınav esnasında telefondan soru da bakmıştım.
kanka geçtim mülakat ve inglizce sınavı var haftya yardım edermisin

sana ulaşabileceğim bi yer varmı dostum baska

Yeni konular

Geri
Yukarı