Malatya'da 5.3 şiddetinde deprem meydana geldi

7 Gibi hissettik, uzun sürdü. Merkezde bina yıkılmış bir sürü.

7 Gibi hissettik, uzun sürdü. Merkezde bina yıkılmış bir sürü.
Ben Kayseri'den hissetmedim, alarm ötmeye başlayınca lambaya bakıyordum. Azıcık sallandi sandım ama bir yerden esinti gelmiştir zannediyorum.

Ben Kayseri'den hissetmedim, alarm ötmeye başlayınca lambaya bakıyordum. Azıcık sallandi sandım ama bir yerden esinti gelmiştir zannediyorum.

Ablamın bir arkadaşı da Kayserideymiş, bayağı hissetmiş o

Kötü yanı bildiğiniz daha bugün çarşıda gezerken kirişi binanın içine düşmüş bir bina vardı, etrafında şerit bile yoktu... Aynı şey kolonu dökülmüş bir binada da vardı.

Depremin "kader planı" olduğunu düşünen önlem almak yerine kolaya kaçan birine bu ülke deprem bölgelerinde bile bir 5 sene daha yetki verdi ne yazsak boş ölenler ölecek kalan sağlar bizimdir zihniyeti bu ülke de seçimi kazandı kısaca bu millet böyle olmasını istedi. ✍️👍

Depremin üstünden kaç ay geçti hala metruk bina nasıl oluyor ki?

Hocam ben daha temmuz ayında gittim bilen varsa battalgazi mAh ile çarşıyı bağlayan yer tamamen harap binalardan ibaret, tek bir AVM tarafında insan var çarşı tamamen yıkılmamış binalardan ibaret evlerde anca 1 kaç ışık yanıyor veya taşınıyor belki görselde yüklerim.

Hocam ben daha temmuz ayında gittim bilen varsa battalgazi mAh ile çarşıyı bağlayan yer tamamen harap binalardan ibaret, tek bir AVM tarafında insan var çarşı tamamen yıkılmamış binalardan ibaret evlerde anca 1 kaç ışık yanıyor veya taşınıyor belki görselde yüklerim.
Koskoca şehir sahipsiz kaldı yani😕

Geri
Yukarı