Malicious virüsü ağdaki cihazlara bulaşabilir mi?

asdasdffggg

Centipat
Herkese merhaba arkadaşlar, bugün bilgisayara malicious adlı virüs bulaştı bende ortalama 1 saat sonra format attım. Ancak bu virüsün modeme bulaştığını düşünüyorum. Böyle bir şey mümkün mü? Ortalama 5-6 saat sonra modemi sıfırladım. Bu 5-6 saat içinde virüs bütün telefonlara bulaşmış olabilir mi? Telefonları Kaspersky internet Security ile tarattım herhangi bir sorun çıkmadı. Ancak bir telefonda önceden daha çok dosya tararken şimdi daha az dosya tarıyor. Virüs Kaspersky Internet Security'i engelliyor olabilir mi? Ayrıca telefona virüs bulaşıp bulaşmadığını nasıl anlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatım boyunca bilgisayarıma birçok kez virüs bulaştı fakat hiçbir zaman modemime filan atlamadı, atlayanını da görmedim. Formatladıysan endişelenme bir sorun olmaz.

Hayatım boyunca bilgisayarıma birçok kez virüs bulaştı fakat hiçbir zaman modemime falan atlamadı, atlayanını da görmedim. Formatladıysan endişelenme bir sorun olmaz.

Sağ olun az da olsa rahatladım. Peki telefonda virüs olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Ayrıca malicious virüsü Kaspersky İnternet Security'i engeller mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı