Maltepe PTT hiçbir kargoyu dağıtmıyor

Birisiokadar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bugüne kadar yurt dışından kaç kargom geldiyse eğer geldikleri PTT şubesi Maltepe merkezdeki PTT olursa istisnasız şekilde dağıtıma çıktı SMS'i geliyor ve saniye sonrasında adreste bulunamadı yanlış adres ya da adreste değilsiniz SMS'i geliyor. Bu yüzden ben şehir dışındayken gelen şuanın parası 4 bin TL'lik malzemem çöpe gitti. Nereye kime şikayet etmek lazım bunu ben bıktım usandım evime gelmesi gereken şeyi okuldan erken çıkıp dersimden mahrum kalıp üstüne ekstra 20 dk yol gidip almaktan.

Son düzenleyen: Moderatör:
PTT Genel Müdürlüğü'ne şikayet dilekçesi yazmanız lazım. Sorun yaşadığınız kargo takip numaralarını da paylaşmanız, mesajları ekte göndermeniz gerekiyor.
Mesela Aydınevler Şubesi gerçekten saç baş yoldurtuyordu. Bazı günler açılmıyordu bile. Gebze şubesinde kargolarım bir gün sektirmeden hemen gelir. Şube, kapasite ve personel çok önemli.

Klasik PTT hocam. Burada da öyleler. Geçen kargomu almaya gittim. Çalışan kargomu 1 saat aramanın sonunda buldu.

PTT Kargo kullanmayın kullandırtmayın. Hani diyorlar ya "Jargoları ordan oraya fırlatıyorlar." diye. Bizde yok ya o kadar değildir diyoruz çoğu zaman. Maalesef öyle kendi gözlerimle gördüm. Hiç bir seçenek yoksa ben PTT'yi kullandığımda şubeden teslim alıyorum. Yoksa o ürünü almıyorum bile.

Hocalar kafayı yiyeceğim kargom gene aynı lanet PTT şubesine gitti ve şu an kargom kayıp. Şube bize gelmedi diyor ama geldiğinin SMS'i vs. var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı