Malware@#t2a8356wvb15 nedir?

Bitse de tarama yapması gerekir. Elinle yerlerini gördükten sonra silebilirsin fakat dediğim gibi Zemana ve üzerine EEK uygula. Sistemi yeniden başlat. Halen aynı durum varsa belirt. Uzaktan bağlanıp kontrol edeyim. Comodo ayarlarında bir sorun olabilir.
Hitman Pro bir çok Cookiesler buldu. EEK taraması bir sorun bulamadı sistem temiz diyor.

@Heinz Guderian ,
Antivirüs yerini tutmaz fakat anti malware olarak gayet yeterlidir.

Cevabınız için teşekkür ediyorum.
O zaman müsadenizle şöyle bir soru yöneltiyorum. Anti-virüs programı olarak ne önerirsiniz? Cüzi bir miktar lisans ücreti ödeyebilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şu an bilgisayarda sadece Windows Defender ve Malwarebytes kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Bağlantı kuruluyor" kısmında kalıyor. Sizden veya benden olabilir.

Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi - Technopat Sosyal Konudaki 2. adımı uygulayın.

Tekrardan aynı malware uyarı gelirse dosya konumunu içeren ekran görüntüsü ekleyin ve belirttiğim raporları ekleyin.

@Heinz Guderian ,

Burada kişisel ihtiyaçlar ve tercihler önemlidir. Ücretsiz olarak Kaspersky Free, Comodo IS. Ücretli olarak BitDefender, Eset, Kaspersky, Norton kaliteli yazılımlardandır. Konuyu karıştırmamak için farklı sorununuz olursa yeni konu açıp tavsiye alabilirsiniz.

Alındı.

Alındı.
Alındı.
"Bağlantı kuruluyor" kısmında kalıyor. Sizden veya benden olabilir.

Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi - Technopat Sosyal Konudaki 2. adımı uygulayın.

Tekrardan aynı malware uyarı gelirse dosya konumunu içeren ekran görüntüsü ekleyin ve belirttiğim raporları ekleyin.

@Heinz Guderian ,

Burada kişisel ihtiyaçlar ve tercihler önemlidir. Ücretsiz olarak Kaspersky Free, Comodo IS. Ücretli olarak BitDefender, Eset, Kaspersky, Norton kaliteli yazılımlardandır. Konuyu karıştırmamak için farklı sorununuz olursa yeni konu açıp tavsiye alabilirsiniz.
Hala bağlantı yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı