Malware virüsü silinmiyor

Criox_TT

Centipat
Merhaba. Bilgisayarıma virüs bulaşmış. HitmanPro isimli bir uygulamayla bu virüsü siliyorum, bilgisayarımın performansı yerine geliyor fakat bilgisayarı yeniden başlattığım zaman virüs yeniden etkisini sürdürüyor sonuç olarak tekrar silmek durumunda kalıyorum. Virüsü kalıcı olarak nasıl silebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bilgisayarıma virüs bulaşmış. HitmanPro isimli bir uygulamayla bu virüsü siliyorum, bilgisayarımın performansı yerine geliyor fakat bilgisayarı yeniden başlattığım zaman virüs yeniden etkisini sürdürüyor sonuç olarak tekrar silmek durumunda kalıyorum. Virüsü kalıcı olarak nasıl silebilirim?
Kaspersky indirip tam tarama yapın , büyük ihtimal Worm virüsü.

İndirin deneme sürümünü ve tam tarama yapın.
Sonra ise bunu indirin ve tam tarama yapın.
Sonra ne kadar etkili bilmiyorum fakat chrome ile tarama yapın ilk 2 si ile tamamen kurtulmanız gerek.
3. isteğe bağlı.

Son düzenleme:
İndirin deneme sürümünü ve tam tarama yapın.
Free Cloud varken deneme sürümüne gerek var mı ki? Ben aralarında öyle çok fark göremiyorum birinin deneme süresi olması dışında.

Free Cloud varken deneme sürümüne gerek var mı ki? Ben aralarında öyle çok fark göremiyorum birinin deneme süresi olması dışında.

Hocam açıkçası herkes kis önerdiği için onu kurun dedim yoksa bende security cloud kullanıyorum.

Geri
Yukarı