Malwarebaytes Play Store'da yok

Alperen_51

Picopat
Daha fazla  
Malwarebaytes zaten vardı bende uygulama güncellenmiş değişmiş. Ben de sildim sabah şimdi tekrar yükleyeceğim ama olay Store'de bulamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülkenizde kullanılamıyor diyor. Ondan arayınca çıkmamış.

Güncel sürümü bulursan bir de APK olarak yüklemeyi dene.

Son düzenleme:
Screenshot_20230811_120620_Google Play Store.jpg

Arkadaşlar bu sabaha kadar kullanıyordum ben.

Güncel sürümü bulursan bir de APK olarak yüklemeyi dene.

Reis APK'sı sıkıntı olmaz mı?

Son düzenleme:
@Alperen_51, korsan premium indir falan demiyorum ki. Güvenilir bir siteden güncel sürümü APK biçiminde indireceksin bulursan.

Sıkıntı olmaz diyorsan bölge ayarını değiştir. IP adresine dayalı, bölgeyi kendisi seçiyor ama.

Evet, birkaç gün önceye kadar arama sonuçlarında çıkmıyordu. Demek ki TR'ye desteği kesmişler.

Reis ben şimdi şüphe duydum acaba zamanında indirirken nereden indirdim diye Play Store'den yüklü olmayan ama önceden yüklü olan uygulamalara bakıyorum orada görünmüyor acaba oradandamı silinmiştir. Yoksa ben Play Store'den indirmemiş miyim zamanında.

@Alperen_51, korsan premium indir falan demiyorum ki. Güvenilir bir siteden güncel sürümü APK biçiminde indireceksin bulursan.

Sıkıntı olmaz diyorsan bölge ayarını değiştir. IP adresine dayalı, bölgeyi kendisi seçiyor ama.
Reis ben şimdi şüphe duydum acaba zamanında indirirken nereden indirdim diye Play Store'den yüklü olmayan ama önceden yüklü olan uygulamalara bakıyorum orada görünmüyor acaba oradandamı silinmiştir. Yoksa ben Play Store'den indirmemiş miyim zamanında.

Yeni konular

Geri
Yukarı