Çözüldü Malwarebytes Discord'u trojan sayıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ExE.1

Decapat
Discord'u açmaya çalıştığımda trojan buluyor. Çok saçma olay ya. Neyse bilgili olan varsa beni de bir bilgilendirebilir mi? Alt tarafta fotoğraflar var. Tarattım hiçbir şey çıkmadı.

Ekran Görüntüsü (72).png

Çözüm
Virüs gibi bir durum yok.
Websitesiyle ilgili bir bağlantı hatası var.
Yakında düzeltilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yazdığım yazıdaki video'ya gidin. Can Değer herşeyi anlatıyor. Video Linki

Hocam çok saçma adamlar yıllardır piyasada kendilerini vurmazlar, böyle bilgilerin scam olduğunu düşünüyorum zaten Discord veri özelliğini kapatma özelliği var. Verilerinizi almıyor.

Neden hocam? adamlar herhangi bir şey yapmıyor.
Virüsleri kendi uzantıları ile kapatıyorlar. Ve bunu bildikleri halde hiçbir şey yapmadılar. Bilgileri alıp firmalara ve şirketlere satıyorlar. Bütün programlar alıyor demeyin. Açtığınız yayının ekran görüntüsünün yazdıklarınızın bir kopyası adamlara gidiyor. IP Adress, Device UUID, User's e-mail adress, All Text messages, All images, all Voice data bilgilerini alıyorlar. Kısacası Discord Spyware'dır.
Hocam çok saçma adamlar yıllardır piyasada kendilerini vurmazlar, böyle bilgilerin scam olduğunu düşünüyorum zaten Discord veri özelliğini kapatma özelliği var. Hiç bir verinizi almıyor.
Gizli sekme'de veri almıyordu. Google davalık olmadı mı bundan dolayı?
Hocam çok saçma adamlar yıllardır piyasada kendilerini vurmazlar, böyle bilgilerin scam olduğunu düşünüyorum zaten Discord veri özelliğini kapatma özelliği var. Verilerinizi almıyor.
Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz? Gerçekten alıp almadıklarına dair büyük kanıtlarınız var galiba?

Virüsleri kendi uzantıları ile kapatıyorlar. Ve bunu bildikleri halde hiçbir şey yapmadılar. Bilgileri alıp firmalara ve şirketlere satıyorlar. Bütün programlar alıyor demeyin. Açtığınız yayının ekran görüntüsünün yazdıklarınızın bir kopyası adamlara gidiyor. IP Adress, Device UUID, User's e-mail adress, All Text messages, All images, all Voice data bilgilerini alıyorlar. Kısacası Discord Spyware'dır.

Hocam kahkaha atmaya başladım, alacaklar zaten konuştuğunuz mesajlar her report yediğinizde kontrol ediliyor. Mail atan yok çünkü bu olaya karşı adamların bu olaydan haberi yok mail atan olsaydı şuan olay çözülmüştü. Discord'un Spyware olarak görmeniz garipsedim ayarlar kısmından verilerinizi kapatabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı