Malwarebytes kullanılmalı mı?

Aequitas233

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop format attım. Tertemiz ama sizce Malwarebytes yüklemeli miyim? Ben yükledim ama eğer gerek yok derseniz silerim. Bu linkten indirdim.
Bu arada Kaspersky mı Malwarebytes mi kullanılmalı? Açıkçası Kaspersky arka planda çok tüketir.

Anlık koruma istiyorsanız MBAM kullanmayın. Kaspersky daha iyidir.

Hocam fazla arka planda güç tüketir diye indirmiyorum. Bu arada hocam MBAM indirdim ancak nedense Windows Defender de ünlem var. Neden?

Sürekli internetten bir şeyler indirmiyorsan antivirüs programı kullanma gerek yok diye düşünüyorum. Defender iş görür.
Hocam internetten hiçbir şey indirmiyorum. Gündelik takılıyorum. Defender iş görür dediniz bende sildim. Umarım kalıcı silebilmişimdir. Misafir çocuğu bilgisayara virüs bulaştırınca o gün bugündür psikolojim bozuldu. Bilgisayara virüs falan bulaştıracam diye hatta şuan malwarebytes virüslü olduğunu düşünüyorum laptop tekrardan format atmak istiyorum :D

Hocam fazla arka planda güç tüketir diye indirmiyorum. Bu arada hocam MBAM indirdim ancak nedense Windows Defender de ünlem var. Neden?

Hocam internetten hiçbir şey indirmiyorum. Gündelik takılıyorum. Defender iş görür dediniz bende sildim. Umarım kalıcı silebilmişimdir. Misafir çocuğu bilgisayara virüs bulaştırınca o gün bugündür psikolojim bozuldu. Bilgisayara virüs falan bulaştıracam diye hatta şuan malwarebytes virüslü olduğunu düşünüyorum laptop tekrardan format atmak istiyorum :D
Korkma hocam MB güvenilir program. Antivirüs kullanmanıza gerek yok o zaman. Siz pc'ye şifre koyun yeterli :D

Yeni konular

Geri
Yukarı