Malwarebytes kullanırken Premium gerekli mi?

Gezegenn96

Yoctopat
Bilgisayarda Avast kurulu. Yanına Malwarebytes kurdum. Malwarebytes'ı yeni kurduğum için 14 günlük Premium ile açıldı.
Windows 11 kullanıyorum. Hem Avast ve hem Malwarebytes aynı anda gerçek zamanlı koruma açık ve hiçbir çakışma da söz konusu değil.

Avast'ı ücretsiz kullanıyorum ama Malwarebytes'ı sizce Premium alsam mı? Normalde Premium almazdım yıllık ödemedir diye ama bir link buldum ve 1 kere satın alıyorsun ve sınırsız sahibi oluyormuşsun. Mesela şu aşağıdaki link güvenilir midir? Karşıma bu çıktı yazınca.

Anti-Virüs kullanmak istiyorsanız her iki programı silin. Kaspersky kurun. Ucuz zaten.

1681498438905.png

Avast güzel değil ESET McAfee BitDefender gibi avlere yönelin.

Çakışma yapmaz Malwarebytes ile.

Ücretsiz Kaspersky var.

Yanlış hatırlamıyorsam Malwarebytes varken Kaspersky kuramamıştım, hata veriyordu. Avast'ta böyle bir hata vermedi.

Yıllık ödemeli değil de şöyle 1 kere ödeyip sınırsız satın almalı var mı o önerdikleriniz arasında?

Bir de yukarıda verdiğim linkteki ürünü almak mantıklı mı?

Yanlış hatırlamıyorsam Malwarebytes varken Kaspersky kuramamıştım, hata veriyordu. Avast'ta böyle bir hata vermedi.

Yıllık ödemeli değil de şöyle 1 kere ödeyip sınırsız satın almalı var mı o önerdikleriniz arasında?

Bir de yukarıda verdiğim linkteki ürünü almak mantıklı mı?

Öyle bir antivirüs yok ben ESET McAfee BitDefender Kaspersky Norton Avast gibi çoğu av yi kullandım önerdiklerim:

McAfee Total protection.
ESET nod32.
BitDefender Total Security.
Tarama aracı olarak Malwarebytes.

Şu an McAfee kullanıyorum normal bir web kullanıcısıysanız ve arada crack kullanıyorsan bence en iyi alternatif web koruması anlamında diğer kullandığım avlere göre çok daha iyi. Sınırsız VPN'i var ama biraz hantal sisteminiz iyi ise kullanmanızı tavsiye ederim fiyatı 300 TL.

Eğer sisteminiz kötü ise ESET kullanmanız ESET hem bayağı hafif ve etkili bir antivirüs ama biraz pahalı fiyatı en son baktığımda 900 TL ydi.

BitDefender çok kullanmadım çevremde çok öneriliyor, testleri bayağı başarılı ve yorumları gayet iyi araştırılabilir bir antivirüs araştırmanı tavsiye ederim.

Tarama aracı olarak Malwarebytes bulundurabilirsin ama bu avlerden birini alırsan kurmaya bile gerek olmadığını düşünüyorum Premium'una gerek yok.

Şahsen diğer antivirüsleri çok önermiyorum ama deneyimleyip bir fikire sahip olabilirsiniz bu firmalar kendilerini kanıtlamış dünya sahsenindeki büyük firmalardır.

İyi sosyaller dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı