Malwarebytes mı, Kaspersky mı?

Eğer güvenilir bir siteden crack indirdiyseniz o virüs değildir. Crack oyunların virüs gözükmesinin sebebi, içinde Steam veyahut başka bir platformun kopyası olan dosyalardır. Bu dosyalar 3. parti olarak geçtiği için virüs olarak algılanır.

İndirdim, güvenli mi bilmiyorum. Oyun da PES 13.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malwarebytes bence. Kaspersky'de bu aralar sorun var, ses sürücüsünü siliyormuş PC'lerin.
Sadece birkaç kişi yaşadı bu sorunu, uygulama sorunlu demek yanlış olur. Kaspersky'de bir sorun olsaydı genel olarak herkes etkilenirdi.

Yaşanan sorunun çözümü de; ses sürücülerini güncellemek ya da kaldırıp yeniden yüklemek.

Sadece birkaç kişi yaşadı bu sorunu, uygulama sorunlu demek yanlış olur. Kaspersky'de bir sorun olsaydı genel olarak herkes etkilenirdi.

Yaşanan sorunun çözümü de; ses sürücülerini güncellemek ya da kaldırıp yeniden yüklemek.
Hayır buyurun. Ben zaten direkt uygulama sorunlu diye birşey demedim sadece bu aralarda sorun var dedim.
Bu konuya bir bakın.
Bir dk yanlış linki attım.

Buyurun.

Hayır buyurun. Ben zaten direkt uygulama sorunlu diye birşey demedim sadece bu aralarda sorun var dedim.
Bu konuya bir bakın.
Bir dk yanlış linki attım.

Buyurun.

Evet, o konuda haklısınız zaten, sorunun Kaspersky tarafından yaşandığının farkındayım. Fakat bunun çözümü Kaspersky'i kaldirmak olmamalı. :)

Evet, o konuda haklısınız zaten, sorunun Kaspersky tarafından yaşandığının farkındayım. Fakat bunun çözümü Kaspersky'i kaldirmak olmamalı. :)

Hocam ses sürücüsünü tekrar kurmayı denettik ama olmadı bende kaldırsın sonra güvenli modda ses sürücüsünü kaldırsın diye önermiştim öyle biz çözüm ama silince Kaspersky'ı direkt ses gelmiş sanırsam. Ses sürücüsünü tekrar kurunca kaspersky'ı tekrar kur yazacaktım ama sorunu çözülünce daha fazla karıştırmadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı