Kaspersky mı, Malwarebytes mı?

Batuhan Kuzucu

Yoctopat
Selam dostlar. Bilgisayarıma bir şekilde sızıldığını veya bir şey bulaştırıldığını düşünüyorum, bu nedenle güvenilir bir virüs programı arıyordum ve burada herkesin bahsettiği şu 2 programı gördüm.

Bunlar hakkında pek bir şey bilmiyorum bu nedenle sormak istedim. Hangisini kullanmamı önerirsiniz ve kullanımdan önce/kullanırken bilmem gereken neler var?

curiousoftech

Hectopat
Kaspersky AV görevi görür. Malwarebytes ise anti-malware'dir. Gerçek zamanlı koruması Kaspersky kadar iyi değildir. Virüs temizlemek için ikisi de iş görür. Kaspersky günlük/uzun kullanım için daha uygun.

methz

Decipat
Yer
Ascent
Selam dostlar. Bilgisayarıma bir şekilde sızıldığını veya bir şey bulaştırıldığını düşünüyorum, bu nedenle güvenilir bir virüs programı arıyordum ve burada herkesin bahsettiği şu 2 programı gördüm.

Bunlar hakkında pek bir şey bilmiyorum bu nedenle sormak istedim. Hangisini kullanmamı önerirsiniz ve kullanımdan önce/kullanırken bilmem gereken neler var?
İkisini de.

Logaritma

Femtopat
Yer
Matematik
Kaspersky genel kullanımda bence bir tık daha iyi. MBAM ise sizde de olduğu durumlarda kullanılmalı; benim düşüncem bu yönde hocam. Zaten Kaspersky AV. Hatta şu an Total Security'yi 93 gün ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Yusuf GERDAN

Picopat

Yeni konular

Yukarı