Malwarebytes nasıldır?

Efe Musaoğlu

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar, Malwarebytes programını Windows için önerir misiniz? Telefonumda kullanıyorum. Gayet memnunum ama bazıları CPU'yu 100% kullandığını söylüyor. Sizce kullanmalı mıyım? İyi günler.

Malwarebytes sadece tarama için kullanılır. Gerçek zamanlı koruma istiyorsan Kaspersky veya Avast yükleyebilirsin. Gayet başarılı bir antimalware Malwarebytes.
images (2).jpeg

Arkadaşlar, Malwarebytes programını Windows için önerir misiniz? Telefonumda kullanıyorum. Gayet memnunum ama bazıları CPU'yu 100% kullandığını söylüyor. Sizce kullanmalı mıyım? İyi günler.

Tam koruma sağlamaz, tarama için iyidir. Şahsen ben virüs şüphem olduğunda indirip tarama yaptıktan sonra kaldırıyorum.

Malwarebytes + Norton = 😍.
Malwarebytes Free ile Norton 360 Deluxe kullan, çok iyilerdir.
İkisi ile bilgisayarını virüssüz tutabilirsin 😉.
Ama Malwarebytes antvirüs programı değildir, tarama programıdır.

İyidir ancak sadece tarama içindir. Gerçek zamanlı koruma için Kaspersky ve Malwarebytes kullanabilirsiniz.

Gerçek zamanlı anti-virüs kullanmanı önermem, Windows Defender yeterli ve daha etkili olur. Malwarebytes çok iyi bir anti-malware, bence günümüzde her bilgisayarda olması gereken bir uygulama.

Gerçek zamanlı anti-virüs kullanmanı önermem, Windows Defender yeterli ve daha etkili olur. Malwarebytes çok iyi bir anti-malware, bence günümüzde her bilgisayarda olması gereken bir uygulama.
Defender günümüzde yeterli gelmemektedir. Teknoloji gelişti ve artık bilgisayar korsanları arttı, şu an durup dururken bile virüs yiyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı