Malwarebytes neden bu kadar pahalı?

3 ayda bir 3 aylık 5 cihaz BitDefender aktivasyon kodunu 1 TL 10 kuruşa alıyorum. Açıkçası BitDefender'ı kullanmaya zamanında bayağı araştırarak karar vermiştim. Çoğu özellik bakımından karşılaştırdığımda çok iyi bir konumda zaten her sene belli başlı ödülleri alıyor. Öneririm. 2-3 senedir kullanıyorum.

3 ayda bir 3 aylık 5 cihaz BitDefender aktivasyon kodunu 1 TL 10 kuruşa alıyorum. Açıkçası BitDefender'ı kullanmaya zamanında bayağı araştırarak karar vermiştim. Çoğu özellik bakımından karşılaştırdığımda çok iyi bir konumda zaten her sene belli başlı ödülleri alıyor. Öneririm. 2-3 senedir kullanıyorum.
Hocam öneriniz için teşekkürler, BitDefender InternetSecurity yazılımı değil mi hocam? Ben IS olarak Kaspersky kullanıyorum.

Satıcı zekiymiş. Zamanında Malwarebytes çok ucuza ömür boyu lisans anahtarı satıyordu. Stoklamış eleman.
Ben de buradan satın aldım. Adamlar uygun fiyata toplu almuşlar sanırım. Aldıkları yer de herkese aynı şeyi satıyor olabilir. Aldıktan sonra e postaya kod geliyor ama WP hattından yazıp açılması gerekiyor.

Burada iki ihtimal var:

1) Satıcı herkese aynı kodu satıyor, biri gelince ondan çıkıyorlar size giriyorlar (düşük ihtimal bence)

2) İnternet ortamında kodlar herkese açık olduğu için kendi sanal makinelerinde saklıyorlar.

Önemli not: Kodu veriyorlar ama onun bağlı olduğu hesabı vermiyorlar. Düşük de olsa hesaptan decactive etme ihtimali var.

Hocam öneriniz için teşekkürler, BitDefender InternetSecurity yazılımı değil mi hocam? Ben IS olarak Kaspersky kullanıyorum.
İnternet security bölümü de var. Ama tam bir anti-virüs yani sadece o kısma sahip değil. Gerçek zamanlı zararlı yazılım koruması mevcut. Güvenlik duvarı, güvenlik açığı iyileştirmeleri gibi bütün özelliklere sahip ayrıca son zamanlarda çıkan ransomware (fidye virüsü) için ayrı iyileştirmelere sahip fidye yazılım bölümü de var.

İnternet security bölümü de var. Ama tam bir anti-virüs yani sadece o kısma sahip değil. Gerçek zamanlı zararlı yazılım koruması mevcut. Güvenlik duvarı, güvenlik açığı iyileştirmeleri gibi bütün özelliklere sahip ayrıca son zamanlarda çıkan ransomware (fidye virüsü) için ayrı iyileştirmelere sahip fidye yazılım bölümü de var.
Malwarebytes denemesi bitince onu indiririm hocam. Kaspersky ile aynı anda çalışır mı?

Peki nereden alıyorsunuz? Resmi siteden mi yoksa başka bir satıcı mı var?

Peki nereden alıyorsunuz? Resmi siteden mi yoksa başka bir satıcı mı var?
Bu fiyata resmi sitesinden almıyorum tabii ki. Ancak dediğim gibi 2-3 yıldır kullanıyorum bir sorun olmadı.
Malwarebytes denemesi bitince onu indiririm hocam. Kaspersky ile aynı anda çalışır mı?
Hiç denemedim ama çalışır muhtemelen. İnternet security kısmını deaktive edersin en kötü.

Geri
Yukarı