Malwarebytes test sonucu iyi mi?

• Konuyu başlatan pawEn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 212
Crack office 2016 kullanıyorum. Onun dışında alttaki 3 şey ne?
1709654803827.png

1709654727302.png

1709654831215.png

@Murat5038

@misty rosetta @OnlyLucky

Son düzenleme:
KMS crack ile ilgili bir şey, korsana girer ama tam olarak bir virüs değildir.

KMSpico zarar teşkil eder hocam, crack işinede hiç bulaşmayın derim.

Biliyorum, Office programlarını başka türlü cracklemiyor bilgisayarcı. Office'de almadım lisans üşendim. Sorun çıkar mı? Kart bilgisi falan giriyorum bilgisayardan bazen şu ana kadar bir şey olmadı ama.

Keylogger en iyi niyetlisi hocam lisans almaya üşenmeyin lütfen, Adobe çok pahalı evet hatta zam gelecek diyorlar ben sadece Photoshop kullanıyordun eskiden zam üstüne zam gelince iptal ettim crack kullanmıyorum. Sizde temkinli olun lütfen.

KMSpico zarar teşkil eder hocam, crack işinede hiç bulaşmayın derim.

Keylogger en iyi niyetlisi hocam lisans almaya üşenmeyin lütfen, Adobe çok pahalı evet hatta zam gelecek diyorlar ben sadece Photoshop kullanıyordun eskiden zam üstüne zam gelince iptal ettim crack kullanmıyorum. Sizde temkinli olun lütfen.
Adobe iş için kullanılıyor maalesef alternatifi de yok. Şuana kadar hiçbir şey olmadı kredi kartı çalınma falan. Bilgisayarcı kendi bilgisayarında kullandığı crackleri kuruyor.

Bu arada adobe ile alakalı bir uyarı vermedi sistem çünkü orjinal siteden indirmiştim. Bilgisayarları karıştırdım diğer bilgisayarda crack adobe var.

Yeni konular

Geri
Yukarı