Malwarebytes virüs tespit ediyor

Hocam bu KMSpico denen şey bilgisayarınızda Windows'u etkinleştir yazısını kaldırmak ve kişiselleştirme sunmak ancak bu KMSpico yıllar önce kapandı ve bir güvenlik açığı oluşursa uzaktan mesela Rusya'dan sizin sisteminize erişim sağlanabilir. Çok riskli bir yazılım. Hemen başka bir bilgisayardan 16 GB'lık bir USB'ye Windows 10 kurun ve format atın. Zaten size 30 gün deneme verir 30 gün bitince Windows'u etkinleştir yazısı çıkar. Bence virüs yemekten iyidir o yazıyı görmek bende gözüküyor hayatıma engel değil.
Bazen YouTube'da başkalarına abone olabiliyorsunuz bot oluyorsunuz yani. Çok riskli bir yazılım başıma gelmez demeyin yüzde 50 ihtimalle başınıza gelir. Güvenlik zaafiyeti açmak çok basit.

Hocam bu KMSpico denen şey bilgisayarınızda Windows'u etkinleştir yazısını kaldırmak ve kişiselleştirme sunmak ancak bu KMSpico yıllar önce kapandı ve bir güvenlik açığı oluşursa uzaktan mesela Rusya'dan sizin sisteminize erişim sağlanabilir. Çok riskli bir yazılım. Hemen başka bir bilgisayardan 16 GB'lık bir USB'ye Windows 10 kurun ve format atın. Zaten size 30 gün deneme verir 30 gün bitince Windows'u etkinleştir yazısı çıkar. Bence virüs yemekten iyidir o yazıyı görmek bende gözüküyor hayatıma engel değil.
Bazen YouTube'da başkalarına abone olabiliyorsunuz bot oluyorsunuz yani. Çok riskli bir yazılım başıma gelmez demeyin yüzde 50 ihtimalle başınıza gelir. Güvenlik zaafiyeti açmak çok basit.
Tamamdır hocam FlashBelleck sipariş ettim fotoları atmak için gelince formatlıyacağım, sanırım o yazıyı kaldırmak için bir komut var diye biliyorum. İyi geceler dilerim.

Tamamdır hocam flashbelleck sipariş ettim fotoları atmak için gelince formatlıyacağım, sanırım o yazıyı kaldırmak için bir komut var diye biliyorum. İyi geceler dilerim.

Ben 5 TL'ye Windows key almıştım orijinal sizde alın anında etkinleşiyor ve virüs falan o tür işlere girişmiyorsunuz.

KMSpico yazılımı herkesin de bildiği gibi yazılım aktivasyonu için kullanılan bir program. Bu yazılım KMS sunucularını taklit ediyor (KMS sunucuları şirketlerde birden fazla PC'yi aynı anda etkinleştirmek için kullanılıyor) ve bu mantıkta çalışıyor. Peki her tarafta duyduğumuz "KMSpico kullanmayın" lafı nereden geldi? Bu yazılımın resmi sitesi 2019 yılında kapandı ve bu site onun tek indirme yeriydi. Şu anda bunları dağıtan siteler %99 ihtimalle yanında bir de zararlı yazılım gönderiyor. Çoğunluğu sizin bilgisayarınızı bir Botnet'e katıyor. Botnet'ler adı üstünde olduğu gibi sosyal medya sitelerinde "bot yapmak"ta, DDoS saldırılarında vs. kullanılıyor. Ve bu Botnet'lerde olan PC'lerin sayısı Türkiye'de çok.

Ben 5 TL'ye Windows key almıştım orijinal sizde alın anında etkinleşiyor ve virüs falan o tür işlere girişmiyorsunuz.
Süresi ne kadar?

Özür dileyerek bir soru sorucam FlashBellecke Windowsu kendi PCmdemi atayım yoksa başka bir pcdemi, birde hangi sürümü W11 mi W10 mu indireyim, Windowsu nerden indereyim link atarsanız sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı