Manga ciltleri kaç sayfa?

Türkçe'de İngilizce'de fark etmiyor. Kitaplarda da böyle hocam. Google kitaplardan okuyayım dedim, olmuyor. Ben parasını vermeye razıyım zaten hocam. Onlar bana 1 adım atsın ben 3 adım atarım 🙂

Güvenilir satıcılar var mangaya verilir o fiyatlar kısacası hocam sayfaları falan normal bence.

Chapter ve ciltler farklidir. Her ciltte en son kaldigi yerden kitabin basim suresine kadar olan tum chapterlar koyulur. Light novel ve manganin farki sudur: Manga'da cizim yapilir, yazilar cizimin ustune koyulur, Light novel'de ise cizim ayri sayfada, yazi ayri sayfada olur, Boylelikle yazar, yazilari diker yazarak bir chapterda onlarca sayfa yazi yazabilir.

Chapter ve ciltler farklidir. Her ciltte en son kaldigi yerden kitabin basim suresine kadar olan tum chapterlar koyulur. Light novel ve manganin farki sudur: Manga'da cizim yapilir, yazilar cizimin ustune koyulur, light Novel'de ise cizim ayri sayfada, yazi ayri sayfada olur, boylelikle yazar, yazilari diker yazarak bir chapterda onlarca sayfa yazi yazabilir.

O yüzden her hafta sadece 18 kare yayınlıyor demon slayer anladım hocam sağ ol.

Hunter X hunter gibi olmasında adam canı sıkıldıkça ara verip devam ediyor :(.
Belirli bir yerden sonra artik insan bikar. Ayrica bazen hikayeyi uzatmalari konusunda studyolar baski yapiyor. O sure arasinda nasil hikayeyi uzatabilirim, nasil insanlari bunaltmadan devam edebilirim gibi sorunlarla karsilasiyorlar.

Neyse hocam konu olduğundan çok saptı boşuna uzatmaya gerek yok gibime geliyor sonuç olarak moderator arkadaş istediği bilgiyi almış oldu.
Belirli bir yerden sonra artik insan bikar. Ayrica bazen hikayeyi uzatmalari konusunda studyolar baski yapiyor. O sure arasinda nasil hikayeyi uzatabilirim, nasil insanlari bunaltmadan devam edebilirim gibi sorunlarla karsilasiyorlar.

Bu arada evet hak veriyorum size ama o adam keyfinden yapmıyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı