Manga okur musunuz?

Evet okurum, severim. Animeden hoşlanmayan arkadaşlarım bile mangaya başlayınca sıkılmadan devam edebildi.
Fiziksel olarak az da olsa bir koleksiyonum mevcut lakin fiziksel olarak bulamadıklarımı telefondan okuyorum maalesef.

Evet okurum. Şu an tablette 150'den fazla manga var. Bunların büyük kısmı official release yani resmi çeviridir. Nadir seriler dışında Türkçe okumayı sevmediğim için İngilizce takılıyorum. Şu sıralar ise dönüşümlü olarak Kingdom ve Case Closed okuyorum.
------------------
@468409 Şu 31 mangayı merak ettim. Farklı seriler mi yoksa bir seriden 10 cilt diğerinden 4 cilt vs derken bunları toplamı olarak mı?

Evet okurum. Şu an tablette 150'den fazla manga var. Bunların büyük kısmı official release yani resmi çeviridir. Nadir seriler dışında Türkçe okumayı sevmediğim için İngilizce takılıyorum. Şu sıralar ise dönüşümlü olarak Kingdom ve Case Closed okuyorum.
------------------
@468409 Şu 31 mangayı merak ettim. Farklı seriler mi yoksa bir seriden 10 cilt diğerinden 4 cilt vs derken bunları toplamı olarak mı?
Hepsi farklı seri hocam. Bir seriden 13 cilt, diğerinde 2, diğerinde 12 gibi gidiyor.

Geri
Yukarı