Manipülasyon ve zihin oyunlari nasıl öğrenilir?

efeyj

Picopat
Daha fazla  
Manipülasyon zihin oyunları ve karanlık psikoloji nasıl öğrenebilirim? Bana bu konuda yardımcı olacak var mı simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim fikrimce manipülasyon bir insanı algın altına almak sonradan öğrenebilecek bir şey değil kişinin ağzı iyi laf yapması lazım karşındakinin zayıf noktalarını bilmen lazım.

Benim fikrimce manipülasyon bir insanı algın altına almak sonradan öğrenebilecek bir şey değil kişinin ağzı iyi laf yapması lazım karşındakinin zayıf noktalarını bilmen lazım.
Bilmeden de yapılabilir utangaç insanla moral verici sözler kullanarak konuşursen istediklerini yaptırabilirsin inatçı insanla inat yapmadan konuşarak gibi. Zayıflıklarını bilirsen daha kolay olur sadece. Kitapları var okursan daha iyi bilirsin tekniklerini

Bilmeden de yapılabilir utangaç insanla moral verici sözler kullanarak konuşursen istediklerini yaptırabilirsin inatçı insanla inat yapmadan konuşarak gibi. Zayıflıklarını bilirsen daha kolay olur sadece. Kitapları var okursan daha iyi bilirsin tekniklerini.

Tabii bilen bir insan extra öğrenimle daha da arttırabilir etkisini fakat hiç bilmeden ben manipülasyon öğreneceğim insanları etkim altına alacağım vs diyenler sınıfta kalıyor benim fikrimce.

Yeni konular

Geri
Yukarı