Manisa'da bisikletim çalındı

Daimon88

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Pres Operatör
Bisikletim çalındı. Yer Manisa, Güzelyurt Mahallesi, Göçmen Evleri. Apartmanın yöneticisi dün birkaç öğrenci görmüş, dedi malum kitleden (ırkçılığı sevmem, o yüzden sansür olarak başka bir kelime kullandım) birkaç genç bakıyordu senin bisikletine, övgüler yağdırıyorlardı, ben apartmanın kapısını açınca gittiler. Ben 155'i aradım, 3 dk sonra beni geri aradılar, polis merkezine çağırdılar. Tutanak için gittim. Geri dönüşte yöneticinin kastettiği malum kitlenin okuduğu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine uğradım, zaten o okul açıldığından beri çevre apartmanlarda bisiklet, kapının önünde duran ayakkabılar gibi hırsızlık olayları baş göstermiş. Okulun güvenlik görevlisinden izin isteyip bisikletlere baktım. Güvenlik görevlisi dedi çalan kişi buraya getirmez, Horozköy'ü dolaşmalısın, buradaki çoğu öğrenci o taraftan gelir. Biraz dolaştım fakat bir şey yok, yarın detaylı dolaşacağım. Zaten bütün gün uyumadım, işe gitmeme 2 saat kaldı ve uyumadan işe gitmiş olacağım, sabah işten çıktıktan sonra da bisikletimi aramaya devam edeceğim. Bisikletimi gören olursa mesaj atsın lütfen.

Not: Fotoğraftaki koltuğunu değiştirmiştim, başka bir model koltuk var. Işık takımı da farklı, eskisi bozulmuştu. Fotoğrafta görülen havalı korna yok, onu çıkarmıştım.

416722_305900352834574_191475132_o.jpg
46885453_2286007048300372_3314721678763753472_n.jpg

Bisikletçilere bakacaksın ama sanmıyorum artık onlarda kimlikle 2.el alışverişi yapıyorlar. Bunu göze alamaz hırsızlar. Sanırım elden okutacaklar. Bulman zor gibi.

Bisikletçilere bakacaksın ama sanmıyorum artık onlarda kimlikle 2.el alışverişi yapıyorlar. Bunu göze alamaz hırsızlar. Sanırım elden okutacaklar. Bulman zor gibi.
Benim hiç umudum yok ama çabalıyom işte bir yandan polis merkezi, diğer yandan gezerek arama, diğer yandan internet. Boşa çabaladığımı hissetsem de çabalıyom. Umarım şansım yaver gider de bir gün karşıma çıkar...
Komşu olma ihtimalimiz var mı acaba :D Geçmiş olsun, benim de aynı yerde bisikletim çalınmıştı.
Sağolasın. Yasemin Apartman'da oturuyorum, geçen ay taşındım, fabrikaya daha yakınlaşmış oldum, mahalleyi tanımıyorum daha :)
Arkadaşlar, malum kitlenin oturduğu mahalleden bir arkadaş var aynı fabrikada çalıştığımız. Eleman hala diyor 500 TL'ye bulur getiririm sana bisikleti. N'apayım sizce, 500 TL vereyim mi elemana getirirse?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı