Sanırım bisikletim çalındı

Mr.ery

Hectopat
Evet arkadaşlar normalde Technopat'ı bırakmıştım ama yine konu açmak mecburiyetinde kaldım. Şimdi benim bir bisikletim vardı. Fiyatı da iyi bir bisikleti ve bugün baktığımızda yerinde yoktu. Şimdi size olayı tarif edeceğim kararı siz verin. Bisikletim garajda idi ve garajda normalde bağlı duruyordu ama ben bisikleti kullanırken anahtarını kaybettiğim için yani daha doğrusu sürekli kaybettiğim ve aramak istediğim için bağıdan zincirinden çıkarmıştık. Apartmana normalde dışarıdan giriş yok yani garaj kapısı normalde açılmıyor sadece uzaktan kumanda ile açılıyor. R uzaktan kumanda da sadece bizim apartmandakilerde var yani garajın kendi kapısından giremezler. Şimdi bizim düşüncemiz karşıda bazı çocuklar var yani anlarsınız işte biraz şey insanlar. Onların yaptığını düşünüyoruz. Bayram gününde bizim aparmana girmişlerdi. Şimdi eğer silinmediyse kamera kayıtlarına bakacağız. Siz ne düşünüyorsunuz?

Not: Günahlarını almayayım belki onlar yapmamış olabilirler ama onların dışında kim yapabilir ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi bizim düşüncemiz karşıda bazı çocuklar var yani anlarsınız işte biraz şey insanlar. Onların yaptığını düşünüyoruz. Bayram gününde bizim aparmana girmişlerdi. Şimdi eğer silinmediyse kamera kayıtlarına bakacağız. Siz ne düşünüyorsunuz?
Yargısız infaz yapmayı çok severim. Ben olsam şimdiden onlara doğru sinirli bir şekilde gidiyor olurdum.

Geçmiş olsun.
Onların geleli kaç gün olmuştu?

Yani çoğu çalınma olayında suçlu böyle insanlar olabiliyor. Siz yine de dikkatli gidin sorgulamaya ne olur ne olmaz.

Evet katılıyorum.

Geçmiş olsun.
Onların geleli kaç gün olmuştu?

Hocam bayramın ilk günü aşağı yukarı 20-25 gün kadar ne yazık ki kamera kayıtları 24 gün içinde siliniyor bakacağız artık
Teşekkür ederim.

Hocam anlattıklarınıza göre suçlu yüksek ihtimalle o çocuklar bence.

Ne yazık ki öyle duruyor.

Yani çoğu çalınma olayında suçlu böyle insanlar olabiliyor. Siz yine de dikkatli gidin sorgulamaya ne olur ne olmaz.

Hocam tam dövmelik çocuk tipinden bahsediyor gibi...

Geri
Yukarı