Çözüldü Manjaro Dual bootta grupta Windows 10 görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DYREX

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Dolar'a bakmak
Arkadaşlar dün Manjaro'ya 24 GB yer ayrıp Windows ile aynı diske Manjaro kurdum sıkınıtısız gruptan işletim sistemleri arası geçiş yapabiliyordum ama bugün bilgisayarı açtığımda grupta Windows yoktu birkaç kez denedim ama görünmüyor şu an BIOS'tan Windows'a girdim Windows'tan yazıyorum. Boot repair benzeri bir uygulama bulamadım Arch'ta ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar başlatın. Bulmuş Windows'u.

Çok sağ olun işe yaraı bir de bir şey daha soracağım.

1653229730482.png

Bu hangi terminal çok hoşuma gitti bir de hangi mesajınızı çözüm işaretliyeyim.

Şu mesajı işaretleyebilirsiniz.

Alacritty kullanıyorum. O ekranda neovim açık. Kullandığım Config'ler ile böyle duruyor.

Merhaba Manjaro'nun uygulama menüsünde çıkan bir sıkıntıdan dolayı Manjaro'yu silip yeniden kurdum dediğiniz adımları yaptığımda sudo OS prober komutuyla çıktı alamıyorum.
Aldığım çıktılar:
1653418254873.png

@Kernelginar

Merhaba Manjaro'nun uygulama menüsünde çıkan bir sıkıntıdan dolayı Manjaro'yu silip yeniden kurdum dediğiniz adımları yaptığımda sudo OS prober komutuyla çıktı alamıyorum.
Aldığım çıktılar:
Eki Görüntüle 1398512
@Kernelginar

/etc/default/grub dosyasını düzenlediniz mi?
os-prober'in Windows'u bulmasını bilmiyorum ama Manjaro Linux forumunda şöyle bir konu açılmış incelersiniz:

Zaten # işareti kalmıştı değiştirmedim .
# bu işareti kaldırdınız mı kaldırmadınız mı?
Kaldırmadıysanız kaldırıp tekrar deneyin. Ekstra olarak attığım Manjaro Linux forumuna bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı