Manjaro Wine ile .exe dosyasını yönetici olarak nasıl çalıştırılır?

• Konuyu başlatan Rona
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 723
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhaba sorum yukarıda belirttiğim gibi. WhatsApp kurmaya çalışıyorum lakin yönetici olarak çalıştırmam gerektiğini söylüyor. Dolayısıyla da indirmeyi gerçekleştiremiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba sorum yukarıda belirttiğim gibi. WhatsApp kurmaya çalışıyorum lakin yönetici olarak çalıştırmam gerektiğini söylüyor. Dolayısıyla da indirmeyi gerçekleştiremiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Wine zaten uygulamaları varsayılan olarak yönetici olarak çalıştırır. WhatsApp .NET kullandığı için sıkıntı çıkarabilir, resmi olmayan istemcilere de bakabilirsiniz. Yine de denemek isterseniz winetricks dotnet48 komutu ile .NET Framework 4.8 kurup tekrar çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

Wine zaten uygulamaları varsayılan olarak yönetici olarak çalıştırır. WhatsApp .NET kullandığı için sıkıntı çıkarabilir, resmi olmayan istemcilere de bakabilirsiniz. Yine de denemek isterseniz winetricks dotnet48 komutu ile .NET Framework 4.8 kurup tekrar çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

Hocam kusura bakmayın biraz geç yazıyorum. Dediğinizi yaptım. Wp 4.5 indirmesi istedi sonra gene hata verdi. Ben de peşine düşmeyi bıraktım. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı