Çözüldü Manjaro'ya Spicetify nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

slorixsh

Decapat
Yer
İzmir, Turkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 12GB
ASUS PRIME B660M-K D4
2X16 3200MHz DDR4 RAM
Intel i5 12400
Meslek
Öğrenci, Web Developer
Spotify-Launcher olarak indirdim Spotify'ı. Spicetify nasıl kurabilirim?

flatpakı etkinleştirdim yeniden başlatacağım, sonrada spotifyı kurucam

direkt dosyayı yükleyerek olmadı, bende ordaki komutla indirdim, şimdi napacağız?
Şu iki komutu girin:
sudo chmod a+wr /var/lib/flatpak/app/com.spotify.Client/current/active/files/extra/share/spotify
sudo chmod a+wr /var/lib/flatpak/app/com.spotify.Client/current/active/files/extra/share/spotify/Apps -R

Şu iki komutu girin:
sudo chmod a+wr /var/lib/flatpak/app/com.spotify.Client/current/active/files/extra/share/spotify
sudo chmod a+wr /var/lib/flatpak/app/com.spotify.Client/current/active/files/extra/share/spotify/Apps -R
tamamdır sorunsuz çalıştı, sonra?

spicetify config prefs_path ~/.var/app/com.spotify.Client/config/spotify/prefs

yazın bakalım-ardından spicetify'i çalıştırın.
[slorien@manjaro ~]$ spicetify config prefs_path ~/.var/app/com.spotify.Client/config/spotify/prefs
error Could not detect "prefs" file location.
success Default config-xpui.ini generated.
error Cannot detect Spotify "prefs" file location. Please manually set "prefs_path" in config-xpui.ini

[slorien@manjaro ~]$ sudo spicetify config prefs_path ~/.var/app/com.spotify.Client/config/spotify/prefs
[sudo] password for slorien:
error Cannot detect Spotify "prefs" file location. Please manually set "prefs_path" in config-xpui.ini

spicetify config prefs_path ~/.config/spotify/prefs yazın ardından config'ten spotify_path'I
/var/lib/flatpak/app/com.spotify.Client/x86_64/stable/active/files/extra/share/spotify/

olarak ayarlayın.

spicetify config prefs_path ~/.config/spotify/prefs yazın ardından config'ten spotify_path'I
/var/lib/flatpak/app/com.spotify.Client/x86_64/stable/active/files/extra/share/spotify/

olarak ayarlayın
otomatik olarak ayarlanmış ama yazın dediğiniz şeyde prefs klasörübulunamıyor diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…