Manjaro'ya Code Blocks 17.12 nasıl kurulur?

Tamamdır, buldum.
Arch 17.12 var. Buradan pkgbuild yapıp kuracaksın.

Pamac Yazılım Ekle&Kaldır programı.
Hocam pkgbuild nedir? Yeni yeni öğreniyorum pek bilgim yok. Pamac diye bir şey yok direkt Yazılım Ekle/Kaldır var. Acaba direkt olarak kurulum yapan kodu verir misiniz?

PKGS tabanından kurulumu bilmiyorsan bu makaleyi inceleyebilirsin:

Hocam pkgbuild nedir? Yeni yeni öğreniyorum pek bilgim yok. Pamac diye bir şey yok direkt Yazılım Ekle/Kaldır var. Acaba direkt olarak kurulum yapan kodu verir misiniz?

Tamam işte, o Pamac denen olay Yazılım Ekle&Kaldır. Orada var mı bir kontrol et. Neden eski sürüm kullanıyorsun ki? Güncel ve stabil sürüm 20.02. Ben Manjaro'da 20.02 kullandım, sorun çıkarmadı.

Yanlış söyledim. PKGBUILD pkgs tabanında olmuyor. Kusura bakma. Attığım makaleyi inceleyebilirsin pkgs kullanımı için.
Makaleyi incelemeye üşenirsen, Install Howto kısmı var pkgs'nin altında. Oradan bak.

PKGS tabanından kurulumu bilmiyorsan bu makaleyi inceleyebilirsin:

Tamam işte, o Pamac denen olay Yazılım Ekle&Kaldır. Orada var mı bir kontrol et. Neden eski sürüm kullanıyorsun ki? Güncel ve stabil sürüm 20.02. Ben Manjaro'da 20.02 kullandım, sorun çıkarmadı.
Hocam Udemy üzerinden kursum var orada 17.12 kullanıyorlar ama sanırım 20.03 devam edeceğim daha güncel çünkü. Belki kurs eskidir. Teşekkürler yine de.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210319_202510.png
    Screenshot_20210319_202510.png
    170,4 KB · Görüntüleme: 30

Geri
Yukarı