Manli 1050 Ti ile MSI 1050 Ti arasındaki fark nedir?

Bütçe
4k

xCibutix

Zeptopat
Daha fazla  
Önecelikle merhaba arkadaşlar. Ben ekran kartı işlerinden fazla anlamam aşagıdaki bu iki ekran kartı arasındaki fark nedir? Ekran kartı almayı düşünüyorum da beni bu konuda bilgilendirirseniz mutlu olurum. Teşekkürler.
MSI GTX 1050 Ti Aero ITX 4G ocv1 128 bit GDDR5 4 GB ekran kartı.
Manli GTX 1050 Ti F352g+N452-00 128 bit 4 GB GDDR5 ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önecelikle merhaba arkadaşlar. Ben ekran kartı işlerinden fazla anlamam aşagıdaki bu iki ekran kartı arasındaki fark nedir? Ekran kartı almayı düşünüyorum da beni bu konuda bilgilendirirseniz mutlu olurum. Teşekkürler.
Fark yok. Fakat manli markasını hiç duymadım, soğutma bloğu ve pcb kalitesi fark eder fakat kısa vadede bir fark olmaz.

RX 570 ITX daha iyi bir seçim olur.
GTX 1050Ti veya 1650 gibi kartlara alternatif sıfır ve güncel kart arıyorsan RX6400alabilirsin.

Son düzenleme:
Benim sorduklarıma göre ne kadar iyi bir kart?
Bu video ile aradaki farkı görebilirsiniz, bazı oyunlarda iki kat fark attığı bile olmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile aradaki farkı görebilirsiniz, bazı oyunlarda iki kat fark attığı bile olmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki şöyle bir sorum olacak benim kasa biraz eski ben bu ekran kartlarından birini alıp takarsam bazı uyuşmazlıklar olur mu?

AMD Phenom(tm) II X4 965 Processor 3.40 GHz işlemcim takılı ram 8​

Yeni konular

Geri
Yukarı